ימות המשיח באלעד – זו לא בדיחה

המשרד החדש והמרווח שהוקם בעיר אלעד מעסיק נשות אברכים מתושבי העיר. רבני העיר אשר הגיעו למעמד קביעת המזוזה שיבחו את הנהלת "ימות המשיח"

קביעת מזוזה בימות המשיח
קביעת מזוזה בימות המשיח

מעמד קביעת מזוזה רב רושם נערך במהלך השבוע האחרון במשרדים החדשים והמרווחים של חברת התקשורת "ימות המשיח" הממוקמים בעיר אלעד. המעמד נערך בהשתתפות רבני העיר הגאון רבי מרדכי מלכא והגאון רבי שלמה זלמן גרוסמן שליט"א אשר חיזקו את חברת ימות המשיח על ההשקעה בהקמת המשרד שמעסיק את נשות אברכי העיר בצורה כשרה וראויה דווקא בתקופת הקורנה שגרמה לירידה משמעותית בכמות העבודות.

רבני העיר אלעד בירכו וחיזקו את פעילות חברת התקשורת "ימות המשיח" בתקופה זו למען המשך הלמידה במוסדות והמשך תלמודם של תינוקות של בית רבן באמצעות המערכת המשוכללת של החברה ללמידה מרחוק שפותחה בהשקעה עצומה של מאות אלפי שקלים ובטרחה מרובה של כלל צוות החברה וזאת על מנת לעמוד בעומס הבלתי נתפס של מאות ואלפי מוסדות החינוך, משימה שעמדו בה בחברה בהצלחה רבה.

יצוין כי המשרד מעסיק נשות אברכים במתן מענה שוטף למוסדות החינוך וכלל לקוחות ימות המשיח. כמו גם צוות תכנות ומחלקת שיווק הממשיך להתפתח ולהתרחב בס"ד. במעמד קביעת המזוזה השתתפו כאמור רבני העיר אלעד, ראש ישיבת אורחות יהודה הגאון הרב יהודה נוימן שליט"א, ראש העיר הרב ישראל פרוש הי"ו וסגן ראש העיר הרב יהודה בוטבול הי"ו.

עוד השתתפו במעמד המיוחד, מנכ"ל החברה הרב יעקב לנצ'נר, סמנכ"לי החברה יוספי לנצ'נר ומנחם לנצ'נר, עורך הדין דובי שנאן מחברת ימות המשיח, ידידי החברה, לקוחות ותושבי העיר. בסיום האירוע הוכרז על תוכנית מהפכנית להרחבת המשרד לרווחתם של תושבי העיר.

השארת תגובה