גאוני ושימושי: מכונת קרח קומפקטית וניידת

Sirius Living, מותג הלייף סטייל לבית ולגינה מבית סיריוס אלקטרוניקה, מציג רגע לפני תום הקיץ מכונת קרח ביתית ניידת, המפיקה כ-60 קוביות קרח בשעה בשני גדלים שונים לבחירה, תוך פעולה שקטה וללא צורך בחיבור למקור מים

מכונת קרח ניידת מבית Sirius Living | צילום: יח"צ
מכונת קרח ניידת מבית Sirius Living | צילום: יח"צ

מכונת הקרח הניידת מייצרת תוך 6-9 דקות 9 קוביות קרח קטנות או גדולות לבחירת המשתמש בכל מחזור, ועד 12 ק"ג קרח בתוך 24 שעות. המכונה קלה לתפעול, ידידותית למשתמש ופועלת ללא צורך בחיבור למקור מים, ללא ניקוז או צורך בהחלפת פילטרים.

השליטה במכונה נעשית באמצעות פאנל הנמצא בחלק הקדמי, ואילו חיישן חכם מובנה יתריע כאשר מיכל הקרח מלא. חלון שקוף מאפשר לראות את תהליך ייצור הקרח בכל עת מבלי לפתוח את המכסה. פעולת המכונה שקטה לחלוטין, הודות לטכנולוגיית Super Silent מתקדמת.

מכונת הקרח קומפקטית, ניידת וניתנת לשימוש בפנים או מחוץ לבית. כמו כן, חוסכת מקום במקפיא, שכן אין צורך לאחסן בו את קוביות הקרח. המוצר מיוצר מחומרים עמידים ואמינים ובעל אישורי בטיחות אירופאיים, כמו כן קל לניקוי ותחזוקה.

המכונה מגיעה עם אביזרים נלווים, מגש קוביות קרח מעוצב וכף קרח ידנית. ניתנת לרכישה בשני נפחים, גודל לארג' בנפח 1.5 ליטר או אקסטרא לארג' בנפח ענק של 2.2 ליטר.

  • טווח המחירים: 790-1,390 שקלים.
  • סיריוס אלקטרוניקה- להשיג אצל המשווקים המורשים ובאתר www.Sel.co.il
השארת תגובה