כך תשמרו על שיער צבוע בחורף הקרוב

בכדי שנשמור על צבע שיער בוהק ודומיננטי מדעני מחקר השיער של דייסון ממליצים מה לעשות ובעיקר מה לא לעשות בכדי לשמור על בריאות השיער שלנו

החורף בפתח וזו הזדמנות מצוינת להתחדש בצבע לשיער- דומיננטי וטרנדי שמתאים לעונה הקרירה. אך, בבואנו לבחור את הצבע המושלם, חשוב לדעת שצבע השיער דוהה עם הזמן ממס' סיבות ובהן חפיפות מרובות, קרני השמש ואף שימוש בחום של מכשירי עיצוב השיער השונים.

אז בכדי שנשמור על צבע שיער בוהק ודומיננטי בעונת החורף הקרובה, צוות מדעני השיער של דייסון מדגישים את הפרמטרים החשובים שיש לשים לב אליהם שישמרו גם על צבע השיער שלנו וגם על בריאותו:

  • סוג צבע השיער- יש להבחין בין צבע שיער קבוע לשטיפה. הצבע חודר לשערה ואינו יורד, אך כן דוהה עם הזמן, ושטיפה עוטפת את השערה בלבד ונשטפת עם כל חפיפה עד שנעלמת לגמרי.
  • הצבע הנבחר- צבעים מסויימים כגון אדום, נוטים לדהות מהר יותר מכיוון שמולקולות הצבע שלהם גדולות יותר ממולקולות צבע אחרות שהן קטנות יותר ולכן חודרות לתוך השיערה.
  • תדירות שטיפת השיער- חפיפה יומיומית של השיער עלולה לגרום לצבע השיער לדהות. ככל שנשטוף ונחפוף יותר את השיער, מולקולות הצבע יישטפו בהדרגה מהשיער ויגרמו לצבע השיער לדהות.
  • חשיפה לקרני השמש- קרני ה UV והשמש הוכחו ככאלה המחלישות את מולקולות הצבע שנוצרו במהלך תהליך הצביעה.
  • הגבלת השימוש בחום- לטמפרטורת החום של מכשירים לעיצוב שיער יש בהחלט השפעה על דהיית צבע שיער. שימוש בחום מוגבר, עלול לפגוע בשכבה החיצונית של השיער ולדהיית הצבע באופן משמעותי יותר! מומלץ להיעזר במכשירים ייעודיים העושים שימוש בחום מבוקר, כדוגמת מחליק השיער Dyson Corrale עם טכנולוגיית פלטות גמישות פורצת דרך, המספק עיצוב מתקדם יותר והגנה על השיער בהשוואה למחליקי שיער רגילים. השילוב של הפלטות הגמישות ובקרת חום חכמה מפחית את דהיית צבע השיער הנגרמת משימוש בחום קיצוני.
השארת תגובה