שולינק'ה: טרי ומגיע אליכם עד פתח הבית

חדשני וייחודי: שירות משלוחים לכל חלקי הארץ של כל מוצרי המזון, ירקות ופירות ברמת טריות שלא הכרתם • מהשדה למטבח שלכם

חברת סגלוביץ', מהחברות המובילות בתחום שיווק תוצרת חקלאית למוסדות, ארגונים ורשתות שיווק, נכנסה קצת לפני הקורונה לשיווק ישיר ללקוח, והשיקה את "שולינק'ה" – שירות משלוחי פירות וירקות מובחרים, מהשדה עד פתח הבית, מהיום להיום, בפריסה ארצית ממטולה ועד באר שבע. אבל אז הבינו בשולינק'ה שיש דרישה לעוד ועוד מוצרים ולאט לאט הרחיבו את ההיצע.

הכל התחיל לפני למעלה מ- 60 שנה, בשדות עמק יזרעאל. שולה ויוסף השתקעו בעמק הקסום והחלו לעבד את האדמה ולגדל מגוון גדול של ירקות- עגבניות, חצילים, ארטישוק, כרוב ועוד. את התוצרת החקלאית הטריה והמשובחת שלהם החל יוסף למכור כל בוקר עם סוס ועגלה. במהלך השנים, חמשת ילדיהם בגרו והצטרפו לעבד את החלקות ולסייע בחקלאות. מתוך כאן, שנים אח"כ ועם הידע והחושים בידיים שיש רק למי שגידל בעצמו ירקות כל חייו, קמה לה חברת שולינק’ה, כמחווה לסבתא שולה האהובה.

מתוך אמונה אמיתית שתוצרת חקלאית צריכה להגיע ישר מהשדה, טרייה ואיכותית, ניתן למצוא כאן גם את התוצרת המשפחתית של הבנים הממשיכים שבחרו למרות הקשיים להמשיך את החקלאות בעמק. בשולינק’ה, מתחייבים להביא משדות העמק האהוב והפורה את התוצרת החקלאית הטריה והטובה ביותר ישירות אליכם עד פתח הבית.

אומר הבעלים ומנכ"ל נסים סגלוביץ: "עוד לפני הקורונה החלטנו להיכנס לשיווק ישיר לצרכן הפרטי, והשקנו חנות אינטרנטית לשיווק ישיר ללקוח, של תוצרת חקלאית פרימיום, העונה לשם שולינק'ה, על שמה של אם המשפחה שלנו שולה סגלוביץ, שהינה ראש השבט, המונה 2 בנים ו-3 בנות".

ההחלטה להיכנס לזירת משלוחי הפירות והירקות עבור המגזר הפרטי באון-ליין, התקבלה מתוך דאגה ואמפתיה למאות מגדלים ועסקים הקטנים עימם הם עובדים ברחבי הארץ כדרך קבע, וזאת בפריסה ארצית, מהיום להיום ובמחירים ללא תחרות, בהשוואה למתחרים בקטגוריית משלוחי האונליין.

מלבד הפירות הטעימים, הירקות האיכותיים ומוצרי הבוטיק הבלעדיים, ישנה מחלקה חדשה, ירוקה ויפה בשולינק׳ה: מגוון רחב של עציצים שיוסיפו לכם צבע וטעם לחיים.

מהיום להיום

עמית שמעוני סמנכ"ל הקבוצה מספר על תהליך הקמת המותג "שולינקה": "מכירים אותנו, כבר שנתיים, כחנות בוטיק אינטרנטית, יש לנו באיזור ה-1500 פריט, בתחילת הדרך המהות של שולינקה היתה לעזור לחקלאים, ומה שקרה בעצם זה שהקורונה האיצה את התהליך. התחלנו עם פירות וירקות ולקוחות הביעו דרישה. היום אנחנו היחידים בארץ בפריסה ארצית בתחום האונליין. מהיום להיום! יש לנו מבחר של מוצרי מזון שאת רובם לא תוכלו למצוא בסופרים. כמו תבליני בוטיק, טחינות, זיתים מיוחדים, בירות מיוחדות יינות בוטיק שאין על מדפי הסופר הסטנדרטי. הרבה שפים בארץ מזמינים מאיתנו באופן קבוע בשל המבחר המיוחד שהם מאד אוהבים וזה כמובן מה שנותן להם ייחודיות במנות שלהם".

"הכל בכשרות המהודרת של הרב אפרתי, בשנת השמיטה אנחנו מוכרים היתר מכירה". מציין שמעוני ומוסיף, "הרב יצחק יוסף והרב עמאר בירכו אותנו שנצליח בעסקנו ואנחנו מקווים שנמשיך להצליח ולגדול ובעז"ה להגיע לכל מי שמעוניין בסחורה המיוחדת שלנו".

• חפשו את שולינקה בגוגל והורידו את האפליקציה באנדרואיד – "שולינקה תכלס מהשדה"

 

השארת תגובה