לקראת הסתיו: סרום בוסטר לחות והזנה לעור

המעבר החד בין הקיץ הלח לחורף היבש, עם מעט סתיו, מצריך התאמה מהירה של שגרת הטיפוח היומית כדי לאזן את רמת הלחות בעור בחורף • מומלץ להשתמש בתכשירים קוסמטיים המספקים חומרי לחות • Jelixir משיקה את Raindrop, סרום בוסטר לחות והזנה אינטנסיביים לעור – תמצית בריאות המקל על העור ומראה תוצאות מידיות

JELIXIR | צילום: איה ווינד
JELIXIR | צילום: איה ווינד

חברת Jelixir קוסמטיקה בהתאמה אישית, משיקה לקראת הסתיו סרום בוסטר לחות והזנה לעור.

יובש בעור הוא מצב זמני המשתנה יחד עם תנאי מזג האוויר. ככל שהאוויר יבש יותר, שכבת העור החיצונית שלנו מאבדת מים ושומן, ויעילותה בהגנה על העור פוחתת. בחורף העור שלנו יותר מיובש עקב ירידה משמעותית בלחות והקור המצמצם את הנקבוביות וגורם לחוסר לחות בעור. המעבר החד בין הקיץ הלח לחורף היבש, עם מעט סתיו, מצריך התאמה מהירה של שגרת הטיפוח היומית.

כדי לאזן את רמת הלחות בעור בחורף, מומלץ להשתמש בתכשירים קוסמטיים המספקים חומרי לחות ולכן Jelixir משיקה כעת את Raindrop, סרום בוסטר לחות והזנה אינטנסיביים לעור – בוסטר תמצית בריאות המקל על העור ומראה תוצאות מידיות. הפורמולה מכילה מיצוי מלפפון עשיר בויטמינים ומינרלים, המסייע להורדת נפיחויות וחידוש תאי העור, שמנים צמחיים מאבוקדו, קוקוס ושמן זת המסייעים לרכות הטבעית של העור, שמן חוחובה עם ויטמין E ונוגדי חמצון לתוספת לחות ושמן זרעי ענבים, נוגד חמצון טבעי, המעניק גמישות ולחות. בפורמולה משולבת חומצה היאלורונית המסייעת בהחדרות החומרים לעור. ההשפעה בבוסטר נכרת לאחר השימוש הראשון, העור נראה רך, עשיר ונעים לאורך הזמן.

  • מחיר : 170 ₪.
  • ניתן להשיג באתר https://www.jelixir.com/
  • בסופר-פארם אונליין ועזריאלי קום.

חברת Jelixir מביאה מהפכה גדולה ומשמעותית בתחום הקוסמטיקה, מתוך הבנה שלכל אחת מאיתנו יש עור פנים עם צרכים שונים, הדורש טיפול ייחודי ומותאם אישי. החברה מציעה 2 קרמים בסיס עשירים ומזינים לעור הפנים הבוגר והצעיר, אותם ניתן לשדרג ולהתאים אישית על ידי הוספת סרום-בוסטרים לפי מה שעור הפנים שלך צריך. הקרמים והבוסטרים הם וגאן פרנדלי, מכילים רכיבים אורגניים, לא נוסו על בעלי חיים, לא מכילים רכיבים מן החי, ללא פאראבנים, ללא סולפטים, ללא שמן מינרלי, תוצרת כחול לבן ומיוצרים בישראל ובפיקוח ובאישור משרד הבריאות.

צילום: איה ווינד

השארת תגובה