מתחילים מבראשית: לימוד יומי של משניות ותנ"ך

הקבלות הטובות של תשפ"ב כבר כאן • זו הבטחה: בתוך שנה בלבד תסיימו תנ"ך וש"ס משניות! • תנ"ך המבואר 'דף ליום' ומשניות המבוארות 'דף ליום' מיוזמתו של הרב ישראל מאיר כהן שליט"א, מאפשרים לקבוע לימוד יומי בהיר ולהגיע ליעד הסיום בתוך 12 חודשים

עכשיו זה כבר רשמי: עשרות אלפי יהודים מסיימים שנה אחר שנה את כל ש"ס המשניות בקביעת עתים נדירה, בהבנה מלאה ובתחושת סיפוק עמוקה. אלפי יהודים נמצאים ממש עכשיו בעיצומו של מסלול סיום כל כ"ד ספרי התורה, נביאים וכתובים בעד חודשים ספורים, כשהם מציינים יעד רוחני נוסף.

איך הם עושים את זה? ולמה המיזם התורני הכי גדול של השנים האחרונות עומד לסחוף גם אתכם בתשפ"ב הבאה עלינו לטובה?

לאיש שעומד מאחורי המהפכה קוראים הרב ישראל מאיר כהן שליט"א, מקים מכון 'מאור חיים'. לפני מספר שנים הוציא הרב כהן לאור את סט המשניות המבוארות 'דף ליום', ופתח בפני אנשים העמלים לפרנסתם ואף תלמידי חכמים גדולים עולם חדש של לימוד: הספק יומי מחולק בחוכמה, משניות עם פירוש מתומצת שלא עוצר את העיון השוטף ופורמט שמבטיח ללוות את הלומד עד הסיום המיוחל, בתוך שנה בלבד – בבהירות, בקלות ובנוחות.

ואז, אחרי שהזריח אור באינספור בתים, כתב דף חדש בדברי הימים של ממלכת 'דף ליום'. לפני מספר חודשים התבשר שדה הספר התורני על יציאתו ממכבש הדפוס של תנ"ך המבואר 'דף ליום'. מכון 'מאור חיים' עשה את זה שוב, עם יעד שאפתני עוד יותר, כביר עוד יותר ונחשוני עוד יותר: סיום כל התנ"ך בשנה אחת בלבד!

הביאור המשולב במילות הפסוקים מבוסס בעיקרו על פירושי רש"י והמצודות, ועל גדולי המפרשים האחרים בכל מקום שפירושו של רבן של ישראל חסר. במכון 'מאור חיים' עמלו לשמור על נוסח קצר ככל האפשר, ועם זאת כזה שמרחיב את היריעה ומותיר את הלומד ברור מתמיד – והתוצאה המרהיבה מכונסת באותיות מאירות עיניים, בעימוד חדשני ופורץ דרך ובתבנית שמזמינה את כולנו להציב יעד שאפתני וגם להשיג אותו.

תשפ"ב עומדת להיראות אחרת לגמרי

ועכשיו הגיע הזמן שלכם להצטרף לנהר התורני ההולך ושוטף ומכסה הכול בדברי אלוקים חיים. לימוד יומי קבוע ובלתי מתפשר, עונג רוחני אמיתי וסעודת 'סיום' מרגשת בשלהי השנה. "בסייעתא דשמיא ספרי 'דף ליום' מוכיחים שהכול אפשרי", קובע הרב כהן. "אני מאחל לכל היוצאים לדרך חדשה הצלחה מרובה במשימה. החיים שלכם הולכים להשתנות".

מתחילים בתשפ"ב, מסיימים בתשפ"ב!

השארת תגובה