חוה זינגבוים מציגה את מארז ה- WISH BOX

המארז מציע את מוצרי הדגל של מותג הקוסמטיקה פורץ הדרך "חוה זינגבוים" • פרופסי ופרופסי עיניים, המוצע במחיר מיוחד לרגל תקופת החגים שבפתח

מארז WISH BOX מכיל את מוצרי הדגל האהובים פרופסי ופרופסי עיניים, המארז מוצע לרכישה גם כמתנה עבור עצמך או כמתנה לכל מי שאוהבים.

מידע על מוצרי פרופסי הנמצאים במארז:

סדרת תכשירי Prophecy היא הראשונה והיחידה מסוגה. היא פותחה במחלקת המחקר והפיתוח של תאגיד הקוסמטיקה חוה זינגבוים בשיתוף מעבדות אונ' בר-אילן בראשות פרופ' לוברט. לראשונה בעולם הצליחו המפתחים למזער את מולקולת החומצה ההיאלרונית כך שתוכל לחדור אל מתחת לשכבת העור במריחה וללא הזרקות. סדרת ה- Prophecy היא למעשה ההוכחה כי גם על הבלתי אפשרי ניתן להתגבר, וחלומות מתגשמים.

PROPHECY EYE

התכשיר המהפכני מסדרת פרופסי מכיל את כל מה שהעור הדקיק סביב העיניים צריך כדי להתחזק ולהיראות במיטבו. הפורמולה מתבססת על טכנולוגיה פורצת דרך שפותחה בשיתוף פעולה עם אוניברסיטת בר אילן ומאפשרת, לראשונה בעולם, להחדיר מולקולות זעירות של חומצה היאלורונית לעומק העור. התכשיר מטפל בכהויות, בנפיחות, בקמטוטים ובסימני היובש, ומחדיר לחות עוצמתית אל השכבות העמוקות של העור. פתרון מותאם לכל גיל ולכל אחת, גם לצעירות.

  • מחיר המארז – 795 ₪
  • ניתן לרכוש דרך קוסמטיקאיות מורשות בשיטת חוה זינגבוים
  • לרשימת הקוסמטיקאיות המלאה: havazingboim.co.il
השארת תגובה