חגיגות ראש השנה לדיירים הוותיקים בבני ברק

ראש השנה ב'ביחד'
ראש השנה ב'ביחד'

כבר למעלה משבוע בתי האבות "מרכז סיעוד וותיקים" ו"עטרת רימונים" של רשת "ביחד" בבני ברק כמרקחה, הצוותים השונים מכינים ומתארגנים לקראת החג במחלקות השונות.

יש תכונה של התחדשות והתרגשות באוויר.

הוכנו כרטיסי ברכה, אנשי צוות יצאו לקנות את פירות החג.

בעוד הרימון , תמר, תפוח ודבש כבר ממתינים.

במטבח התכונה רבה, התזונאית והטבח ישבו על התפריט.

הטבחים עם רשימת משימות, המקררים מפוצצים מכל טוב והכל לקראת היום הגדול.

החגיגות החלו באירוע פתיחה לראש השנה : הדיריים הוזמנו להתקהל בלובי, הנגנים הגיעו והתפאורה מוקמה במקום.

שירי חג נוגנו, הדיירים קבלו הסבר על משמעות ראש השנה וסמלי החג וגם קיבלו באופן אישי איגרת ברכה עם לב שוקולד שירמז על שנה מתוקה שכולנו מייחלים לה.

הדיירים מספרים : "יש אנרגיה של התרגשות,יש אווירה של לקראת חג בבית. נמורל גבוה ואנו מחכים לחגוג יחד עם החברים שלנו והצוות. שיהיה לכולנו שנה טובה ומוצלחת".

רשת ביחד מפעילה מוסדות דיור לדיירים סיעודיים באזור המרכז והשרון , בתי הרשת מתאפיינים בטיפול ושירות איכותיים, צוותים מיומנים ומסורים, וסביבת מחייה מוקפדת, אסתטית, נעימה ופונקציונלית, הן בשטחים הפרטיים והן בשטחים הציבוריים. הרשת רואה בשירות לדיירי הבתים שליחות אותה יש לבצע תוך ראיית רווחתו ובריאותו של הדייר כערך ראשון במעלה. הרשת מונה חמישה בתים, המתאימים לכל קשת האוכלוסיות, ולכולם מכנה משותף של טיפול מסור ומקצועי. כמו כן, מחלקות המיועדות לתשושי נפש, דמנציה, אלצהיימר, מחלקות סיעודיות מותאמות לצרכי הדיירים, חלק מבתי הרשת מכילים שירותים ומגורים המתאימים במיוחד לציבור הדתי .

השארת תגובה