נפתחה ונמכרה: הדירה לדוגמא באשקלון

מייד לאחר שנפתחה – נמכרה הדירה לדוגמא בפרויקט של יורו ישראל במרינה של אשקלון – פרויקט SEA@SKY כולל 230 דירות בשני מגדלי מגורים בני 25 קומות הנחשבים לגבוהים ביותר בעיר

דירה לדוגמא בפרויקט יור סי אנד סקאיי באשקלון של יורו ישראל צילום חן מיזנר
דירה לדוגמא בפרויקט יור סי אנד סקאיי באשקלון של יורו ישראל צילום חן מיזנר

חברת יורו ישראל פתחה לאחרונה דירה לדוגמא בפרויקט SEA@SKY שהיא בונה במרינה של אשקלון, הכולל 230 דירות בשני מגדלי מגורים בני 25 קומות הנחשבים לגבוהים ביותר בעיר. מייד עם פתיחתה היא נרכשה על ידי רוכשים שהתעניינו בפרויקט, באו לראות אותה, התלהבו והחליטו לרכוש אותה על כל תכולתה. מדובר בדירת 4 חדרים בקומה 12 בשטח של 107 מ"ר עם מרפסת בשטח של 12 מ"ר כולל מחסן וחניה, שנמכרה כמו שהיא תמורת 2.095 מיליון שקל.

הדירה עוצבה על ידי סטודיו שריתה וינברג, שמספרת כי ההשראה לעיצוב הדירה הגיעה מעצם המיקום שלה ממש מול רצועת החוף מרחק 100 מטר מהים. "רצינו להדגיש את הקלילות, הניקיון, והבריזה מהים שמרגישים מיד כשנכנסים לדירה. ביצענו זאת באמצעות בחירת גוונים טבעיים ובהירים, ושילוב קש שנותן את תחושת הקלילות והזרימה".

עופרה חדד, סמנכ"לית חברת יורו ישראל, הוסיפה כי "הדירות לדוגמא מהוות כלי מכירתי חשוב שבא להמחיש לרוכשים את חוויית המגורים בדירה אותה הם שוקלים לקנות. יש לקוחות שמגיעים להתרשם ומתאהבים בדירה כמו שהיא ומחליטים לרכוש אותה, וכמובן שאנו מאפשרים זאת, כמו במקרה הזה. הקפדנו להשתמש בריצוף וחיפוי, דלתות ומטבח, וכל מוצרי הגמר מסטנדרט החברה בלבד – על מנת להראות לרוכשים שהם אינם צריכים לשדרג ומחיר הדירה הינו סופי. לאחר מכירתה, אנו עובדים כעת על עיצוב וריהוט של דירה נוספת שתיפתח לדוגמא".

פרויקט SEA@SKY מוקם על עתודות הקרקע האחרונות הזמינות למגורים במרינה באשקלון, מול רצועת החוף, מרחק 100 מטר מהים. הדירות בפרויקט גדולות מהממוצע בשוק וכוללות דירות בנות 4 ו-5 חדרים, דירות גן, מיני פנטהאוזים ופנטהאוזים עם מפרט טכני עשיר. דירות 4 חדרים נמכרות החל מ-1.69 מיליון שקל ודירות 5 חדרים נמכרות החל מ-1.98 מיליון שקל. בשטח הפרויקט נבנו מזרקות ואזורי ישיבה. מהפרויקט נשקף נוף מרהיב לים, והוא מרחק הליכה משני חופים מרכזיים – חוף בר כוכבא וחוף דלילה. בסמיכות לו המרינה והטיילת הכוללת בתי קפה, מסעדות ואולם קולנוע, ומהווה מוקד בילוי באוויר הפתוח.

השארת תגובה