אפליקציית ניהול לעסק

צילום: pixabay
צילום: pixabay

בעבר, כשהיינו מגיעים לרופא הוא היה מבקש מהמזכירה שלו שתביא את התיק הרפואי שלנו ומתחיל לעיין במסמכים. אם היינו עוברים מרפאה היינו צריכים לבקש שישלחו פיסית את התיק שלנו למרפאה החדשה, ומדיי פעם התיק הרפואי על כל תוכנו היה פשוט אובד ונעלם. היום התמונה הזו היא זיכרון רחוק. לשמחתנו, כבר לא רואים מרפאות או בתי עסק באופן כללי שמשתמשים בשיטת תיוק ידנית. הקדמה הביאה לנו שלל כלי ניהול לעסקים שמייעלים אותם בצורה משמעותית. כיום, כשהטלפון החכם שלנו הוא יד ימיננו, באופן טבעי, שימוש באפליקציית ניהול לעסק, הופכת לדבר המתבקש.

 

מה חשוב לקחת בחשבון כשבוחרים אפליקציית לניהול עסק?

יש הבדל בצורת ההתנהלות אם מדובר בעסק קטן, עסק בינוני או עסק גדול. בחרו אפליקציה אשר מתאימה לגודל העסק שלכם. מהו סוג העסק שלכם? האם אתם מספקים שירות מקצועי כלשהו ויש לכם צורך לתת ללקוחות שלכם אפשרות לקביעת תורים בצורה מקוונת? האם אתם מוכרים מוצרים וזקוקים למעקב אחרי המלאי במחסן שלכם? אולי אתם זקוקים למערכת סליקה כדי להתחיל למכור בצורה מקוונת?

בחנו מה הן הצרכים שלכם מהאפליקציה. רוב העסקים יזדקקו לאפליקציה שמציעה סוג כלשהו של מערכת CRM  שתאפשר להם לנהל את קשרי הלקוחות שלהם, ולעקוב אחרי לידים ומתעניינים. יומן פגישות הכולל תזכורת והתראות עם אפשרות לאוטומציה של חלק מהמטלות החוזרות על עצמן כגון: שליחה אוטומטית של תזכורת הפגישה ללקוח שקבענו עימו, הודעת "תודה שקנית אצלנו" וכדומה. מערכת לניהול הזמנות. מערכת לניהול תורים ורשימות המתנה. כיום, כשחלק נכבד מהלקוחות הפוטנציאלים נמצא ברשתות החברתיות כדאי שתהיה אופציה לעקוב ביעילות אחרי תגובות גולשים על העסק ברשת. לתגובות שליליות השפעה הרסנית ויש להגיב ולנטר תגובות בצורה מהירה ויעילה. כדי לוודא שהפרסומים שלכם ברשת אפקטיביים, כדאי לבחור באפליקציית ניהול לעסק המציעה כלי ניהול לרשתות החברתיות, מעקב אחר מידת החשיפה של הפרסומים שלכם ברשתות החברתיות השונות.

הקורונה חידדה אצל בעלי עסקים רבים כמה חשובה האופציה לניהול מכירה מקוונת. במידה והעסק שלכם מציע מוצרים למכירה מקוונת כדאי לבחור באפליקציה אשר מציעה אפשרויות תשלום וסליקה בטוחות. מעקב וניהול נוח אחר החנות המקוונת.

במידה ואתם עסק קטן ללא אתר שמסתפק בנוכחות ברשתות החברתיות בלבד, אולי כדאי לשקול אפליקציית ניהול עסק שתסייע לכם להקים אתר בקלות. גם אם רוב הלקוחות שלכם מגיעים מהרשתות החברתיות, אתר יכול לספק לכם כלי משמעותי בנוכחות הרשת שלכם וביכולת להגיע לקהלים חדשים שמחפשים את השירות או המוצר שאתם מציעים בגוגל.

לסיכום: אפליקציית ניהול לעסק יכולה לשפר פלאים את כל האספקטים של הניהול בעסק, להוות כלי אחד למעקב אחר מגוון פעילויות בעסק, ממעקב אחר ביצוע משימות ב ,CRM – מעקב אחר בקשות מלקוחות וקביעת פגישות, ועד למעקב אחר כל פעילות העסק ברשת וברשתות החברתיות.

השארת תגובה