4 דלתות לשנה טובה: פותחים את תשפ"ב עם Haier

חדשני ומרווח, אלגנטי ונוח, שומר על טריות המזון וחסכוני בחשמל, עם אחריות 'ניופאן' ואישור משמרת השבת • ליין מקררי 4 הדלתות מבית 'הייאר' מלאים יתרונות כרימון ועושים למאכלים שלכם שנה דבש • 130 מיליון משפחות כבר פתחו את הדלת למותג המוביל בעולם, עכשיו תורכם

אז איך ייראה ראש השנה הבעל"ט? סגר או לא סגר? סעודה המונית או משפחה גרעינית? דבר אחד בטוח: את אווירת הקדושה והחגיגיות בבתי ישראל, אף נגיף לא יוכל להגיף. גם לא את ההתרגשות סביב התבשילים הנפלאים והסימנים המיוחדים שיש רק פעם בשנה.

אם לקראת החגים, המקרר הישן שלכם סובל מצפיפות יתר ומאיים לקרוס ביום הדין, הגיע הזמן שתגידו היי ל'הייאר'. בתור מותג מוצרי החשמל המוביל בעולם זה 12 שנים עם 130,000,000 מקררים ביתיים, Haier יקח אתכם לשנה חדשה לגמרי במונחי איכות, קיבולת ועיצוב.

השם החם (או בעצם הקר) בסדרת המקררים עטורת השבחים של הייאר הם דגמי 4 הדלתות המתקדמים, שפותחים לכם דלתות להמון דברים טובים:

  • דלת לנוחות: שטח פנים ענקי וחלוקה חכמה עושים מקום, ועושים כבוד, לכל מצרכי המזון שלכם. שתי מגירות לפירות ולירקות מספקות להם תנאים מותאמים ומדויקים, ומגירות שקופות במקפיא חוסכות לכם ניחושים. הכל במראה עדכני מוקפד ובמבחר גדלים וצבעים.
  • דלת לטכנולוגיה: פטנטים חדשניים לשמירת טריות, מסננים ייחודיים למניעת בקטריות, דירוג אנרגטי A שחוסך עד 50% מצריכת החשמל, תא מולטי בחלק מהדגמים שהופך למקרר או למקפיא בלחיצת כפתור. ההייטק של הייאר ידידותי יותר לכם, לאוכל שלכם, ולכיס שלכם.
  • דלת לכשרות: עם 24 מפעלים ברחבי העולם ולקוחות ב-160 מדינות, בהייאר מתמחים בהתאמת המוצרים לדרישות הקהל המקומי. חפשו את אישור 'משמרת השבת' על המקררים ותבטיחו לעצמכם חדשנות שצועדת עם העידן הדיגיטלי וגם שומרת על המסורת.
  • דלת לשירות: לקחתם הייאר 4 דלתות? קחו גם 4 שנות אחריות מבית 'ניופאן', היבואן הרשמי וסמל לשירות איכותי. האחריות ניתנת בכפוף לתקנון לרוכשים בחנויות המורשות עד כ"ח באלול (5/9), יום לפני ערב ראש השנה. שווה למהר ולקבל ראש שקט ל-4 שנים לפחות.

    לפני שתפתחו דלת לרגל האורחים או תסגרו דלת לרגל הסגר, בואו לבחור (ואפשר גם להזמין מהבית) מקרר 4 דלתות של Haier בחנויות החשמל המורשות. ככה מתחילים שנה טובה פי 4.

השארת תגובה