חדש: לומדים לשתות כמו גדולים עם כוס מעבר

NUK מותג מוצרי התינוקות תוצרת גרמניה מרחיב את ליין כוסות המעבר לפעוטות ומשיק: סדרת כוסות התפתחות חדשניות, ללא נזילות, התומכות בהתפתחות הילד לקראת שתייה עצמאית

NUK, מותג מוצרי התינוקות מהמובילים בעולם, המשווק על ידי ניאופרם מוצרי צריכה, משיק בישראל סדרת כוסות מעבר לפעוטות, חדשניות וללא נזילות, התומכות בהתפתחות הילד לקראת שתייה עצמאית מכוס.

ללמוד לשתות בקלות

ללמוד לשתות באופן עצמאי הוא אחד הצעדים החשובים ביותר בהתפתחות התינוק ומהווה אתגר אמיתי לסבלנות ולמיומנות. זו הסיבה ש- NUK פיתחו את סדרת כוסות ההתפתחות, כוסות שתייה חדשות המותאמות להתפתחות הילד. כל כוס עוצבה כך שתתאים לשלב התפתחותי שונה – כמובן באופן אינדיבידואלי, המותאם לקצב הלמידה של הקטנטנים. הכוסות תוצרת גרמניה, אינן נוזלות, עשויות מחומרים איכותיים וחזקים, ללא ביספנול A ומעוטרות באיורים חמודים. את הכוסות ניתן לפרק ולנקות בקלות וגם להכניס למדיח הכלים (למעט הקשית).

סדרת כוסות ההתפתחות החדשה של NUK המושקת בישראל כוללת שתי כוסות:

  • Magic Cup 360° – כוס מעבר לפעוטות ללא נזילות, מתאימה לגילאי 8 חודשים ומעלה ומאפשרת לפעוטות לשתות בנוחות כמו מבוגרים, ממש כמו מכוס רגילה ומכל צד של שפת הכוס. לכוס החדשה של NUK, מכסה להגנה מלכלוך ומאבק השומר על היגיינה ועיצוב ארגונומי לאחיזה נוחה. הכוס מונעת נזילות כבר מהלגימה הראשונה, הודות לשסתום הסיליקון שאוטם אותה מבפנים, המאפשר גם זרימה רציפה בזמן השתייה.
  • Action Cup – מומלצת לגילאי 12 חודשים ומעלה, עם קשית גמישה ורכה מסיליקון, המותאמת לחניכיים העדינות של הפעוט. הקשית הגמישה מתקפלת לתוך הכוס, עם סיבוב המכסה וכך שומרת בצורה מירבית על היגיינה. גם לכוס זו עיצוב ארגונומי לאחיזה נוחה, ולכן אידיאלית לידיים הקטנות של הפעוט.

הכוסות החדשות של NUK מתווספת לליין כוסות המעבר:

  • בקבוקי אימון– מתאימים לגילאי 6-18 חודשים, ללא נזילות, מעודדים שתייה עצמאית והופכים את המעבר לשתייה מכוס לקלה יותר. לבקבוקי האימון של NUK פיית סיליקון רכה, וידיות ארגונומיות לאחיזה נוחה ובטוחה. משווקים גם עם דמויות דיסני (מיקי מאוס), במגוון צבעים ובנפח של 150 מ"ל.
  • אקטיב קאפ – כוסות מעבר ללא נזילות, המתאימות מגיל 12 חודשים ועם פייה רכה מסיליקון. הכוסות עשויות מפוליפרופילן עמיד במיוחד וקל משקל, בנפח של 300 מ"ל. הכוסות משווקות גם עם דמויות מקסימות מעולמו של פו הדוב מבית דיסני.

היכן ניתן להשיג?

  • Magic Cup ו Action Cup, מוצעות בשני צבעים לבחירה: כחול וסגול ובמחיר מומלץ לצרכן של 49.90 שקלים (230 מ"ל).
  • את Magic Cup ניתן להשיג ברשת סופר-פארם, בחנויות המתמחות במוצרי תינוקות ובאתר Israel NUK.
  • את Action Cup ניתן להשיג ברשת BE, בחנויות המתמחות במוצרי תינוקות ובאתר Israel NUK.

השארת תגובה