ברכות: יומן תשפ"ב של הרבנית ימימה מזרחי

הרבנית ימימה מזרחי יוצאת לאור עם יומן שנתי חדש ומעמיק ביומן של נשים: "שנה וברכותיה" • יומן תשפ"ב בעריכת יקרת פרידמן • דפי היומן החדש קוראים לכל אחת לבטא את הקריאה שלה האישית ולכתוב בו את התובנה המופלאה שצמחה לה

ביומן "שנה וברכותיה" התאריכים הם רק הבסיס. היומן גדוש בפסוקים, ציטוטים, דברי תורה, ובכל עולמות התוכן והרוח שהרבנית ימימה מזרחי מציעה. החיבור האקטואלי והתרבותי שהרבנית ימימה מזרחי מעשירה בו את תלמידותיה לאורך כל השנה בא לידי ביטוי גם ביומן החדש. לצד חידושים בפרשת השבוע תוכלו למצוא בו ציטוטים ודברי טעם ממגוון דמויות משפיעות במרחב הישראלי והעולמי.

ביומן "שנה וברכותיה" הרבנית ימימה מזמינה כל אישה למקסם את איכויות הזמן שלה ולהיות קשובה לקריאה; קריאת התורה בפרשות השבוע וקריאת עונות השנה, החגים והמועדים. דפי היומן החדש קוראים לכל אחת לבטא את הקריאה שלה, האישית. לכתוב בו את התובנה המופלאה שצמחה לה. בין שלל התכנים העשירים שמחכים בפנים, התפילה האמיתית היא שכל אישה תמצא ביומן, בעיקר, מקום לעצמה.

ימימה מזרחי: "נשים לא יודעות לנוח. בהכללה. הן לא יודעות להרפות, להרים את הרגליים ולומר "שיסתדרו". אבל בתשפ"ב זה יהיה אחרת. קָרְבָה שְׁנַת הַשֶּׁבַע, שְׁנַת הַשְּׁמִטָּה. כמה טוב שבאת, השנה השביעית, השנה שאומרת "תנוחי". השנה שבה הכל ימשיך לצמוח, אולי פחות מסודר, אבל כל כך מלא חסד. לא את תצטרכי לקטוף ולְצַלְחֵת ולהגיש. פשוט תנוחי. העולם יסתדר."

הרבנית ימימה מזרחי היא תלמידת חכמים ומרצה אהובה, המתווה דרך חיים שמחה ואופטימית. שיעוריה הכתובים לפרשת השבוע, ברוח נשית-עדכנית, מגיעים לבתיהן של אלפי קוראות ברחבי הארץ והעולם. הרצאותיה הפכו לשם דבר. ספריה הקודמים נהיו לרבי מכר: "במה אברכך", "פרשה ואִשה", "כמים ליבך" (ידיעות ספרים) ו"איך היא צומחת", "הזמנה לשמחה" ו"מחכה לתשובה" (מגיד). ארבעה מהם נהיו לספרי זהב.

  • יקרת פרידמן היא תלמידתה של הרבנית ועורכת שיעוריה וספריה בהוצאת "פרשה ואִשה".
  • זו השנה השישית ברציפות בה יומן "שנה וברכותיה" רואה אור.
תגובה אחת
  1. אשמח לדעת כמה עולה היומן של הרבנית ימימה מזרחי

השארת תגובה