בדיוק כמו בטבע: מקרר עם תאורה בשלושה צבעים

המקררים החדשים של Beko מדמים פוטוסינתזה ושומרים על הוויטמינים בירקות ובפירות הטכנולוגיה, שפותחה במיוחד עבור מקררי Beko, עושה שימוש בתאורה בשלושה צבעים (ירוק, כחול ואדום), המדמים מחזור של 24 שעות ביממה

Beko HARVESTFRESH
Beko HARVESTFRESH

Beko מותג מכשירי החשמל מהמובילים באירופה, השיק סדרת מקררים חדשה – HarvestFresh, המציעה טכנולוגיית תאורה חדשנית שמסייעת בשמירה על תכולת הוויטמינים בפירות ובירקות, כך שתרגישו שהם נקטפו בזה הרגע. הודות לטכנולוגיה המתוחכמת, שהגיעה לישראל לראשונה, הירקות והפירות שבמקרר נשארים טריים וטעימים לזמן ארוך יותר.

טכנולוגיית HarvestFresh פותחה בהשראת הטבע והשפעתו על פירות וירקות, על מנת שהצרכנים יוכלו ליהנות מתזונה ואורח חיים בריאים יותר. הטכנולוגיה מסייעת בהארכת הטריות של פירות וירקות במקרר, שומרת על ערכם התזונתי ועל תכולת וויטמינים עשירה לפרקי זמן ארוכים יותר. הטכנולוגיה, שפותחה במיוחד עבור מקררי Beko, עושה שימוש בתאורה בשלושה צבעים (ירוק, כחול ואדום), המדמים מחזור של 24 שעות ביממה.

מחזוריות השמש לאורך היממה

התאורה מייצרת תהליך מלאכותי של פוטוסינתזה באמצעות דימוי של מחזור האור בטבע הכולל גם זמני חשיכה, במטרה לאפשר סביבה חיה וטבעית לפירות והירקות במקרר, גם זמן רב לאחר שנקטפו. האור הכחול מדמה זריחה ומאיר את הפירות והירקות במהלך 4 השעות הראשונות של היום, האור הירוק מסמן את שעות הצהריים המאופיינות באור השמש החזק ביותר, שלב זה נמשך לאורך שעתיים, והאור האדום מחקה את השקיעה במשך 6 שעות. במשך 12 שעות הלילה אין כלל תאורה.

טכנולוגיית HarvestFresh החדשנית של Beko מחקה את מחזוריות השמש לאורך היממה באמצעות תאורה ייחודית, המדמה את האור אליו נחשפים הירקות והפירות בטבע. כך ויטמינים בירקות ובפירות משתמרים טוב יותר. מחקרים שנערכו על-ידי חברת המחקר Intertek העלו כי HarvestFresh מסייע בשימור רמות ויטמין A וויטמין C בעגבניות, גזר, סלרי, פלפל ירוק ותרד. המחקר השווה את רמת הוויטמינים הללו לאורך 5 ימים, בהשוואה למוצרים שלא הוחזקו בטכנולוגיה זו.

"אנחנו גאים להשיק בישראל את סדרת המקררים החדשה שלנו בטכנולוגיית HarvestFresh, המאפשרת שמירה על טריות הפירות והירקות לאורך זמן רב יותר. טכנולוגיה זו, השומרת על הטריות, הרעננות והוויטמינים של הירקות והפירות בדיוק כמו בטבע אף מספר ימים לאחר רכישתם, מעודדת את הצרכנים בסופו של דבר לשמור על תזונה ואורח חיים בריאים". מסביר בולנט סן, מנכ"ל Beko ישראל.

יריב תלם, מנהל תחום Beko בברימאג: "אנו שמחים להמשיך ולהביא לקהל הישראלי שנה אחרי שנה את הטכנולוגיות המתקדמות ביותר מבית Beko. אנחנו בברימאג, היבואנית הרשמית של Beko בישראל, מציעים לצרכן את סדרת המקררים HarvestFresh בעלת טכנולוגיה חדשנית ומחירים אטרקטיביים בפריסת חנויות רחבה".

טכנולוגיית HarvestFresh תהיה זמינה בייבוא בלעדי של ברימאג, היבואנית הרשמית של המותג בישראל, בדגמי מקררים נבחרים של Beko בישראל: מקרר מקפיא עליון, מקרר מקפיא תחתון ובמהלך הרבעון האחרון של שנת 2021 גם במקרר 4 דלתות.

אודות Beko

Beko הוא אחד המותגים המובילים בעולם והצומח ביותר באירופה בשוק מוצרי החשמל הלבנים לבית. ל-Beko פעילות בלמעלה מ-140 מדינות ברחבי העולם, בהן ישראל, באמצעות היבואנית ברימאג, המשמשת כיבואן הרשמי של המותג בישראל ב-20 השנים האחרונות. Beko מתמחה בייצור מוצרי חשמל ביתיים בטכנולוגיה מתקדמת ומחירים תחרותיים תוך שאיפה לשמירה מרבית על איכות הסביבה ומוצריו משמשים למעלה מ-400 מיליון צרכנים ברחבי העולם. בשנת 2017 Beko זכתה בפרס "שותף השנה" של ENERGY STAR מטעם ארגוני איכות סביבה, על תרומתה יוצאת הדופן לשמירה על הסביבה באמצעות יעילות אנרגטית. באותה שנה, החברה גם זכתה בפרס TWICE VIP בקטגוריית יעילות של מדיחי כלים.

השארת תגובה