עו"ד ענת ברנשטיין-רייך תעמוד בראש בנקאות השקעות ופיתוח עסקי הודו-ישראל ב-BDO ישראל

BDO
BDO

חברת היעוץ  BDO ישראל ועו"ד ענת ברנשטיין-רייך ממזגים את הפעילויות המשותפות בתחום בנקאות השקעות ופיתוח עסקי הודו-ישראל. ברנשטיין-רייך, שתעמוד בראש הפעילות הממוזגת, פועלת למעלה משני עשורים לקידום קשרים עסקים עם הודו ומשמשת כיום כיו"ר לשכת המסחר ישראל – הודו, נפאל וסרי לנקה. וזאת לצד, היותה סגנית נשיא לשכת המסחר ישראל – אסיה ונשיאת הסניף הישראלי של ארגון היזמות ההודי העולמי TIE.

בין היוזמות אותן הובילה לאורך השנים הקמת האגריבטור – המרכז לטכנולוגיות חקלאיות ישראליות בהודו, ניהול תוכנית גשר לחדשנות של רשות החדשנות ופרויקט ייזום שכונת מגורים בעיר מייסור בדרום הודו. ברנשטיין-רייך זכתה בפרס ״ידיד הודו״ על תרומתה לקידום הכלכלה.

במקביל היא פעילה בקידום נשים בעסקים ומכהנת כנציגת ישראל בארגוני נשים בינלאומיים. לאחרונה הוזמנה להיות מובילה גלובלית בתחום המימון במסגרת ארגון  G100 – ארגון מאה נשים מובילות בעולם. הצוות של ברנשטיין-רייך המצטרף לחברה החדשה כולל את דר׳ שירה שלוי המתמחה בחברות מוביליטי ואנרגיה, ומריה נמנמן, עד לא מזמן, סגנית הנספח המסחרי בניו דלהי.

רו"ח יגאל טולדנו, שותף ומנהל BDO Consulting, ברך את ענת ואת צוותה, עם הצטרפותם לקבוצה: "ניסיונה רב השנים, הקשרים העמוקים שטוותה במגזר העסקי העצום של הודו וההכרות שלה עם התרבות המקומית יעצימו את מערך בנקאות ההשקעות ויביאו להרחבת כמות העסקאות של חברות ישראליות בתת היבשת והיקפן. פעילות עסקאות הודו ב-BDO ישראל תפעל לצד פעילות עסקאות סין, BDO SHENG בניהולו של אילן מאור, דסק וייטנאם בניהול עינת הלוי לוין ומחלקת בנקאות השקעות בניהול תמר בן דור והם יתרמו במשותף לחיזוק הפעילות העסקית של חברות מהארץ במדינות המזרח הרחוק ושאר חלקי העולם."

עו״ד ענת ברנשטיין-רייך הוסיפה כי ציר העסקים ישראל-הודו צומח לצד היחסים בין שתי המדינות ומטרת החברה החדשה להנגיש את השוק ההודי, לחברות ישראליות, שעד כה חששו ממנו, וכיום מבינות כי הודו היא שוק שלא ניתן להתעלם ממנו. היכולות שלנו יחד עם סל היכולות של קבוצת BDO ייצרו את המרכז המוביל בישראל לעסקאות על ציר ישראל אסיה.

השארת תגובה