ארבע חנויות חדשות לבוניטה דה מאס

רשת הלאנז'רי היוקרתי בוניטה דה מאס פותחת 4 חנויות קונספט חדשות • הסניפים שהושקו בתל אביב, בת ים, בית שמש ומעלות משתרעים על פני שטח של כ-400 מ"ר ובהקמתם השקיע המותג מיליון וחצי שקלים

בוניטה דה מאס, רשת הלאנז'רי המתמחה בבגדי איכות אופנתיים, הלבשת פנאי אישית ובגדי ים, משיקה 4 חנויות חדשות בקונספט ייחודי שפותח לאחרונה, במיוחד כדי לאפשר ללקוחות לבחור באווירה אינטימית ומזמינה את המתאים והנוח להן ביותר ממגוון מוצרים עשיר.

חנויות הקונספט החדשות של בוניטה דה מאס משתרעות על פני שטח כולל של כ-400 מ"ר בקניון TLV שבתל אביב, בקניון בת ים, בביג פאשן בית שמש ובקניון צים במעלות, ובהקמתן השקיעה הרשת כמיליון וחצי שקלים.

עד סוף השנה צפוי מותג ההלבשה האישית המוביל לחנוך ברחבי הארץ כ-6 סניפים נוספים.

איזי מוכתאר, מנכ"ל בוניטה דה מאס, ציין: "המותג שלנו הוכיח את עצמו לאורך השנים כמותג הדוגל באיכות ללא פשרות, הקפדה על נוחות, התאמה לאקלים הישראלי והענקת מראה אופנתי ומחמיא. לא בכדי אנו חווים עלייה מתמשכת בביקושים הבאה לידי ביטוי הן ברכישות בסניפי הרשת הפרושים בעשרות מרכזי קניות מובילים, והן בעסקאות באתר האון ליין של בוניטה דה מאס. פתיחתן של ארבע חנויות הקונספט החדשות המצטרפות לכ-35 סניפי הרשת הקיימים, הינה חלק מאסטרטגיית הצמיחה של בוניטה דה מאס ואנו נמשיך להשקיע בהגברת הנוכחות של המותג בכדי להעניק ללקוחותינו מענה איכותי, זמין ונגיש".

השארת תגובה