חיסכון לכל ילד השוואה – רוצים להכפיל את סכום החיסכון? כל מה שחשוב שתכירו על האפשרויות השונות בתוכנית חיסכון לכל ילד

child has ot money one hand small coins other hand doubts
child has ot money one hand small coins other hand doubts

במסגרת תוכנית חיסכון לכל ילד, המדינה חוסכת לכל ילד 51 שקלים מידי חודש עד גיל 18. בגיל 18 חלים שני שינויים, הראשון הוא שניתן למשוך את כספי החיסכון והשני הוא קבלת מענק על סך כמה מאות שקלים. במידה והילד יחליט להשאיר את החיסכון עד גיל 21, הוא יקבל מענק נוסף של עוד כמה מאות שקלים. הורים רבים כיום בוחרים להכפיל את הכסף שנחסך עבור ילדיהם על ידי הוספת 51 שקלים נוספים לחיסכון מידי חודש. אך חשוב לדעת כי מעבר לעובדה כי תוכנית חיסכון לכל ילד מתחילה את דרכה כבר ביום לידתו ללא צורך בפרוצדורה ארוכה או מבחר אפשרויות שונות, חשוב לדעת כי אתם נדרשים לבחור מקום בו תרצו לשכן את כספי החיסכון. האפשרות הראשונה היא כמובן בבנק, והאפשרות השניה היא בקופת גמל בשלל מסלולים. לפני שאתם ממהרים לבחור את האפשרות הבטוחה והמוכרת ביותר, הבנק, חשוב שתכירו כמה נקודות חשובות אודות קופות גמל בשלל מסלולים. פורטל הביטוחים הגדול של ישראל אסף עבורכם את כל הדגשים החשובים ביותר כך שתוכלו להצליח לבחור נכון חיסכון לכל ילד השוואה בצורה מיטבית ושקולה. ראשית, חשוב לדעת כי בשונה מכל מסלולי החיסכון של הבנק שמאפשרים לכם ליהנות מריביות אפסיות וצבירת אבק בעיקר, קופות גמל שונות כוללות מסלולים החשופים להשקעה במניות, כך שאחוזי התשואה שתקבלו צפויים להיות גבוהים הרבה יותר מהמסלולים שהבנקים יציעו לכם. אז למה לא כולם בוחרים באפשרות זו של חיסכון לכל ילד השוואה בין קופות גמל ומסלולים שונים וכיצד ניתן להעביר את כספי החיסכון בין הבנקים לקופות גמל שונות? רגע לפני שניגע בנקודות הפרטיות הללו, חשוב שתכירו מספר דגשים חשובים אודות קופות גמל.

איפה תרצו לשכן את כל כספי החיסכון – בבנק או בקופת גמל? כל ההבדלים שחשוב שתכירו לפני הבחירה

לפני שאתם מתחילים במלאכת חיסכון לכל ילד השוואה, חשוב שתכירו את המשתנים החשובים ביותר שאתם חייבים להשוות. המשתנה הראשון הוא כמובן אחוזי התשואה השנתיים במשך כמה שנים אחרונות. בתי ההשקעות השונים בישראל מציעים מבחר מסלולים של קופות גמל לכלל הציבור. מסלול זה חשוף להשקעות שונות של בתי ההשקעות במטרה להצליח לספק לכל לקוחותיהם אחוזי תשואה גבוהים על כל כספם. בתי ההשקעות פועלים בשיטות שונות ומשקיעים בתחומים שונים כך שקיים פער בתשואה השנתית שהם מצליחים לספק. הצעד הראשון שאתם צריכים לעשות במלאכת חיסכון לכל ילד השוואה הוא השוואה בין אחוזי התשואה השנתיים של בתי ההשקעות השונים במסלולים הרלוונטיים. איך עושים את זה אתם שואלים? בעידן האינטרנט תוכלו למצוא את כל המידע לו אתם נדרשים. בתי ההשקעות מפרסמים את תוצאותיהם מידי מספר חודשים כך שתוכלו לראות כמה אחוזי תשואה הם הצליחו להשיג לכל לקוחותיהם בשנה האחרונה, בשלוש שנים האחרונות וכן בחמש שנים האחרונות. בחינה מעמיקה אודות אחוזי התשואה לאורך שנים תאפשר לכם לשים את האצבע על בית השקעות המציע חיסכון לכל ילד השוואה עם ההישגים המרשימים ביותר. פורטל הביטוחים הגדול של ישראל מעניק לכם את כל הדגשים החשובים שיסייעו לכם להגיע להחלטה משמעותית שתלך אתכם במשך שנים קדימה. בחירה נכונה באפשרות זו של תשואות קופות גמל תאפשר לילד שלכם ליהנות מסכום גבוה יותר בהשוואה לבחירת שיכון כל כספי החיסכון בבנק.

מעבר לאחוזי התשואה השנתיים, חשוב לערוך השוואה גם בגובה דמי הניהול – כך תצליחו לחסוך את המירב!

הנקודה השניה והחשובה שאתם חייבים לבדוק במלאכת חיסכון לכל ילד השוואה היא דמי ניהול קופת גמל. אנשים רבים לא מודעים לעובדה כי דמי ניהול קופת גמל משתנים בין בתי ההשקעות השונים ואף ניתן להוריד אותם לא מעט לאחר התמקחות טובה. לכן, חשוב להדגיש ולומר כי מעבר לתשואות קופות גמל, חשוב לבדוק גם את גובה דמי ניהול קופת גמל בכל בית השקעות שתבחרו. דמי הניהול נגבים מכל לקוח שבחר להשקיע את כספו בקופת גמל עבור השקעתם של כל אנשי המקצוע המעורבים במלאכה. בית השקעות כולל לא מעט אנשי מקצוע שיודעים לאתר נכון את ההשקעות הטובות ביותר שיניבו אחוזי תשואה גבוהים וללא סיכון גדול. על כך כל לקוח משלם דמי ניהול קופת גמל המתחלקים לשני סעיפים. הסעיף הראשון הוא דמי ניהול מהסכום שנצבר, הסעיף השני הוא דמי ניהול מסכום ההפקדה. על פי חוק, דמי ניהול מוגבלים עד 1.05% מסך הצבירה ועד 4% מסך ההעברה אך בתי ההשקעות מציעים תנאים שונים. כחלק מהליך חיסכון לכל ילד השוואה, חשוב לערוך השוואה בין דמי הניהול שכל בית השקעות הציע לכם כך שתוכלו לבחור נכון בית השקעות המצליח לייצר אחוזי תשואה גבוהים ובמקביל אינו גובה דמי ניהול גבוהים. חשוב לזכור כי דמי הניהול נתונים למשא ומתן ולכן אל לכם לקבל את דמי הניהול שמציעים לכם כנתון מוחלט שאין לערער עליו. פורטל הביטוחים הגדול של ישראל דואג לספק לכם את כל הדגשים החשובים ביותר שיובילו אתכם לבחירה נכונה.

ניתן לנייד את כספי החיסכון מהבנק לקופות הגמל ולהיפך

אז איך עושים את זה? ראשית, חשוב לדעת כי ניתן לנייד את כל כספי החיסכון ללא בעיה וללא קנסות כלל. בניגוד לדעתם של רבים, גם אם התחלתם את תוכנית חיסכון לכל ילד השוואה בבנק וכעת אתם רוצים להעביר אותה לקופת גמל, תוכלו לנייד את סך כל החיסכון ללא כל בעיה. כל שאתם נדרשים לעשות זה לבחור היכן תרצו לחסוך במרוצת השנים. ברירת המחדל היא בדרך כלל הבנק, כלומר במידה ולא תגידו שאתם רוצים להתחיל את הליך חיסכון לכל ילד השוואה בקופת גמל, סביר להניח שהחיסכון יתחיל את דרכו בבנק. חשוב להדגיש ולומר כי מעבר למסלול זה של חיסכון לכל ילד השוואה, ישנם עוד לא מעט מסלולים שונים בקופות גמל שיוכלו לשרת אתכם היטב. אם גם לכם נמאס מהריבית האפסית שהבנק מציע לכם במסלולי החיסכון השונים, חשוב שתכירו את אחד מאפיקי ההשקעה המבוקשים ביותר כיום, קופת גמל להשקעה. קופת גמל להשקעה מאפשרת לכם להפקיד עד 71,000 שקלים מידי שנה וליהנות מתשואות קופת גמל.

מסלול קופת גמל להשקעה – אפשר לחסוך בשלל מסלולים לבחירה!

מסלול זה של קופת גמל להשקעה כולל עוד מספר יתרונות נוספים בגינם הוא נחשב לאטרקטיבי כל כך בשנים האחרונות. תוכלו לקבל הלוואה בתנאים אטרקטיביים במיוחד על סך 80% מהסכום המושקע, מה שמשמש רבים כאפשרות מינוף. מעבר לכך, ישנה אפשרות לשכן את כל כספי החיסכון בקופת הגמל עד גיל הפרישה, וליהנות ממשיכת קצבה חודשית ללא כל צורך בתשלומי מס רווח הון בגובה 25%. אם לא די בכך, וודאי תשמחו לשמוע שקופות גמל להשקעה הינן מחייבות אתכם לסגור את הכסף לתקופת זמן מסויימת כך שהכסף נזיל ותוכלו להוציא אותו בכל עת שתרצו. פורטל הביטוחים של ישראל מספק עבורכם את התוכן העדכני ביותר בצורה בהירה ופשוטה כך שתצליחו להפיק ממנו את התועלת המירבית.

פורטל הביטוחים הגדול בישראל

טלפון: 073-272-5261

www.2bit.co.il

השארת תגובה