חדש: עוגיות גרנולה קינמון וחמאה ללא תוספת סוכר

מותג העוגיות והופלים האהוב "מן" ממשיך במהפכת הסוכר ומשיק עוגיות גרנולה קינמון ועוגיות מחיטה מלאה בטעם חמאה, שניהם ללא תוספת סוכר • העוגיות החדשות הינן דלות שומן רווי ועם כמות אפסית של סוכר לצד כמות גבוהה של סיבים תזונתיים אשר קיבלו את תו א.י.ל (האגודה הישראלית לסוכרת)

חברת "רוקחמן" שבבעלותה מותג העוגיות והופלים "מן" ממשיכה להעמיק את אחיזתה בקטגוריית המוצרים ללא תוספת הסוכר ומשיקה טעמים חדשים והפעם עוגיות מחיטה מלאה בטעם חמאה ועוגיות גרנולה קינמון, שניהם ללא תוספת סוכר. מדובר על מגמה שהחלה כבר לפני שנתיים ובה "מן" בשיתוף רשות החדשנות של המדען הראשי במשרד הכלכלה, הצליחה לפתח עוגיות דלות שומן רווי ועם כמות אפסית של סוכר לצד כמות גבוהה של סיבים תזונתיים אשר קיבלו את תו א.י.ל (האגודה הישראלית לסוכרת). לפיכך, הפכה חברת רוקחמן לאחת מיצרניות העוגיות הבודדות בישראל שקיבלה את אישור האגודה.

בתוך כך, מנתוני חברת המידע השיווקי "סטורנקסט" עולה כי בשוק הופלים והעוגיות ללא סוכר בישראל נתח השוק של "מן" עלה מ- 16% ל- 23% בשנת 2021. נכון להיום, "מן" הינו המותג השני בגודלו בישראל בתחום העוגיות והופלים ללא סוכר, והביקוש לו צפוי להמשיך ולעלות בשנים הקרובות.

מהפכה תזונתית

אבי פקר, מנכ"ל "מן": "בשנים האחרונות אנחנו עדים למהפכה תודעתית ותזונתית של ממש מצד הצרכנים הישראלים. כחברה שקיימת כבר כמעט 70 שנה אנו קשובים לקהל לקוחותינו הרחב והנאמן ואנחנו תמיד עושים ככל האפשר כדי לייצר מוצרים איכותיים עם חומרי גלם אמיתיים ומעולים ובניהם טבעוניים וחולי סוכרת. הפעם החלטנו להשיק שני מוצרים בטעמים יחודיים במיוחד בהם עוגיות גרנולה קינמון ועוגיות מחיטה מלאה בטעם חמאה ללא תוספת סוכר. מעבר לפיתוח העוגיות החדשות, תהליך הייצור במפעלנו הינו אוטומטי, ללא מגע יד אדם וכלל המוצרים עשויים מחומרים טבעיים בלבד – ללא שומן טראנס, ללא צבעי מאכל, ללא חומרים משמרים, ללא כולסטרול וללא פגיעה בסביבה. בסוף, אנו מבינים כי כולנו זקוקים גם לרגעים מתוקים עם משהו מתוק בחך ולכן אנחנו שמחים להגדיל את מגוון המוצרים שלנו ללא תוספת סוכר אשר יכול להתאים גם לקהל הצרכנים הסוכרתי".

חברת רוקחמן המחזיקה במותג הופלים והעוגיות "מן" היא מהחברות הותיקות בתחום, מאפיה משפחתית בעלת ותק של 67 שנים, בעלת מגוון רחב של מוצרים המהווים חלק בלתי נפרד מהטעם הישראלי עוד מהיווסדה. כלל מוצריה הם פרווה וכמעט כולם טבעוניים, בעלי תקן Vegan Friendly.

  • את עוגיות החיטה המלאה בטעם החמאה ללא תוספת סוכר ואת עוגיות הגרנולה קינמון ללא תוספת סוכר, ששתיהן משווקות באריזות של 200 גרם, ניתן להשיג ברשתות השיווק המובחרות במחיר מומלץ לצרכן העומד על 7.90 שקלים.
תגובה אחת
  1. למה כמות קטנה ומחיר א גבוה
    הכל טעים אבל המחיר ממריא

השארת תגובה