דיירת וותיקה מחפשת את האח החורג שניצל משריפה

בית אבות
בית אבות

מרגלית גול , דיירת בבית האבות "עטרת רימונים" בבני ברק של רשת ביחד מחפשת את יקותיאל, ילד שהוריה אימצו אחרי שהוריו נספו בשריפה, לפני מספר שנים נותק הקשר והיא מבקשת ליצור אתו קשר בפעם האחרונה.

מרגלית גול ,נולדה בירושלים ב1931, לאחר שנולדו להוריה 2 בנות, הם אימצו ילד בן 5 בשם יקותיאל שהוריו נספו בשריפה.

מרגלית נשאה בגיל 21 והביאה לעולם שתי בנות. עימן נשארה בבית לתקופה. וכשבגרו החליטה ללכת ללמוד הנהלת חשבונות וקיבלה תעודת מנהלת חשבונות סוג 1 ועבדה במשרד החינוך במשך 21 שנה.

הקשר עם האח המאומץ יקותיאל נותק מאחר ולפני מספר שנים אחיו של יקותיאל הגיע ולקח אותו אליו. אימה של מרגלית קיבלה את זה קשה . מרגלית ניסתה לחפש אותו, אך ללא הצלחה. כעת היא אומרת שהיא תשמח מאוד אם תראה אותו שוב לפחות פעם אחת אחרונה, ידוע לה שכנראה עבר להתגורר בפתח תקוה. בשנתיים וחצי האחרונות מרגלית מתגוררת בבית האבות "עטרת רימונים" בבני ברק והבנות שלה מגיעות לבקרה כל הזמן. היא חובבת תשבצים, פתרון תרגילי חשבון, לצייר ועבודות תעסוקה שונות שמעבירות את הזמן בנעימים.

רשת ביחד מפעילה מוסדות דיור לדיירים סיעודיים באזור המרכז והשרון , בתי הרשת מתאפיינים בטיפול ושירות איכותיים, צוותים מיומנים ומסורים, וסביבת מחייה מוקפדת, אסתטית, נעימה ופונקציונלית, הן בשטחים הפרטיים והן בשטחים הציבוריים. הרשת רואה בשירות לדיירי הבתים שליחות אותה יש לבצע תוך ראיית רווחתו ובריאותו של הדייר כערך ראשון במעלה. הרשת מונה חמישה בתים, המתאימים לכל קשת האוכלוסיות, ולכולם מכנה משותף של טיפול מסור ומקצועי. כמו כן, מחלקות המיועדות לתשושי נפש, דמנציה, אלצהיימר, מחלקות סיעודיות מותאמות לצרכי הדיירים, חלק מבתי הרשת מכילים שירותים ומגורים המתאימים במיוחד למגזר הדתי. לפרטים 1800-65-00-65

השארת תגובה