היערכות למסיבת יום הולדת

pexels-samaraagenstvo-feeria-2399097
pexels-samaraagenstvo-feeria-2399097

יום הולדת

כאשר מתקרב תאריך יום ההולדת של אחד מהילדים, כל בני המשפחה עסוקים בחשיבה איך לחגוג ומה לקנות לילד שחוגג את היום החשוב ביותר בשנה עבורו. כאשר ההורים משוחחים עם שאר הילדים בנושא היערכות למסיבת יום הולדת, הם שומעים כמה רעיונות מבריקים ובהתאם לכך הם מתחילים לגבש את הקונספט של האירוע. בימים שקודמים לתאריך הרלוונטי, עורכים קניות של חטיפים, כלים חד פעמיים, מצרכים להכנת עוגות, בלונים ועוד. הדבר החשוב ביותר הוא שחתן השמחה לא יידע מה מכינים לו. סביר להניח שהוא חושב שיכינו עבורו משהו, אך גורם ההפתעה הוא חשוב ביותר.

שלב חשוב בחשיבה הוא נושא המתנות. בהתאם לגילו של הילד או לגילה של הילדה בוחנים כמה אפשרויות בחנויות ובאתרי האינטרנט, כדי לקנות את המתנה המוצלחת ביותר. אם מדובר בגיל 4-3 ילדי היום הולדת ישמחו מאד לקבל קוביות משחק ההיצע של משחקי ההרכבה הוא עצום והילדים תמיד יאהבו להרכיב סוגים שונים של משחקי חשיבה מסוג זה, ליצור צורות ולהתנהג כמו מהנדסים צעירים. הדמיון והיצירתיות שלהם מובילים אותם במסלול של בניית דגמים חדשים בכל פעם שהם משחקים עם משחק זה.

בוקר יום הולדת

כיף גדול להעיר את הילד או הילדה בבוקר יום ההולדת לפני ההליכה לגן ולהגיש להם בלונים מנופחים שישמחו אותם, עוגה מיוחדת שעליה כתוב מזל טוב לילד המאושר. כל בני הבית שרים לו שירי יום הולדת על הבוקר והאווירה היא נפלאה. הילד מתרגש מאד הוא כבר שכח מה היה ביום ההולדת בשנה שעברה כיוון שהוא היה קטן וכעת הוא מרוצה מאד מההתרגשות העצומה שאופפת את כל בני הבית.

חגיגת יום הולדת בגן הילדים

גם בגן הילדים חוגגים יום הולדת עם כל החברים. כאן משחקים יחד משחקים שונים וילד היום הולדת נהנה ממלוא תשומת הלב והוא המלך של כל האירוע. בכל גן ההתנהלות היא שונה אך תמיד יש לו בגדים מיוחדים למטרה זו, לעיתים גם כתר וגלימה של מלך, כדי שירגיש שהוא האדם החשוב ביותר בגן הילדים ביום זה. הגננת והסייעות מחלקות לכל הילדים ובראשם לילד החוגג עוגות מתוקות, חטיפים ושתייה שהביאו הוריו של חתן השמחה.

יום הולדת למשפחה המורחבת

חגיגות יום הולדת אינן מסתיימות אף פעם וזה הזמן גם לחגיגה עם המשפחה המורחבת, סבא וסבתא הדודים והדודות ובעיקר כל הבני דודים החמודים. כולם מתרכזים במועד שנקבע בביתו של ילד יום הולדת, נהנים לשיר לכבודו, לרקוד אתו, להרים אותו על כיסא יציב כמה פעמים וליהנות מתחילתו של האירוע ועד סופו.

הילד נהנה לחלק עוגות וחטיפים לכל האורחים ולאחר מכן הוא נהנה מאד לפתוח את המתנות. יש מקרים שבהם כל בן משפחה קונה לו מתנה נפרדת וכך זה כיף גדול לפתוח הרבה מאד צבעוניות וססגוניות ולהתפעל ממכונית חדשה, פאזלים, משחקי הרכבה, ביגוד ופריטים רבים נוספים.

השארת תגובה