ביטוח רכב לנהג צעיר – למה זה יותר יקר?

סלולארי בנהיגה
סלולארי בנהיגה

ביטוחי רכב לנהגים צעירים

ביטוח רכב מנועי, המכונה גם ביטוח רכב, הוא חוזה שבאמצעותו המבטח נוטל על עצמו את הסיכון לאובדן שעלול להיגרם לבעל או למפעיל הרכב כתוצאה מתאונה לנזק לרכוש או לאנשים. קיימות צורות ספציפיות רבות של ביטוחי רכב, המשתנות לא רק בסוגי הסיכון שהם מכסים אלא גם בעקרונות המשפט העומדים בבסיסם. בכל הנוגע לנהגים חדשים וצעירים נושא הביטוח הוא חשוב ביותר וישנם שתי סיבות עיקריות לכך:

1) הסיכון הגבוה של תאונות בקרב נהגים חדשים וצעירים.

2) העובדה שמדובר בנהגים שלפעמים לא מכירים היטב את החוק בנוגע לביטוחים ולכן נמצאים בסיכון שירמו אותם במקרה של תאונה או כל נזק על הכביש.

בעצם נהג חדש וצעיר נתון לסיכונים רבים כאשר הוא עולה מהכביש ובעיקר מעצם העובדה שמדובר בפעולה שעדיין חדשה ומלחיצה וכפי שכולנו יודעים, חוסר ניסיון פלוס לחץ הם תמיד שילוב רע. במקרה של ביטוח רכב לנהג צעיר יש לקחת בחשבון שנהגים בעלי יותר ניסיון עלולים לנצל זאת במקרים של תאונות. בנוסף לזאת הסטטיסטיקה לא משקרת – נהגים צעירים מעורבים ביותר תאונות ובשל זאת המחיר של ביטוחי הרכב שלהם גבוהה בהרבה ביחס לשאר האוכלוסייה.

או במילים אחרות הסיכון שחברת הביטוח לוקחת על עצמה בביטוח נהג חדש הוא גדול במונים רבים על פני כל נהג אחר.

אז למה ביטוח רכב נהג חדש יקר יותר

ביטוח רכב לנהגים חדשים נוטה להיות יקר יותר מביטוחי רכב אחרים בעיקר בשל הסיכון שמאחורי הסטטיסטיקה. נהגים חדשים וצעירים נוטים להיות מעורבים בהרבה יותר תאונות מאחוזם על הכביש, מבחינת עולם ביטוחי הרכב זאת ממש אוכלוסיה בסיכון כאשר הסיכויים של נהג חדש וצעיר להיות מעורב בתאונה קלה כקשה עולים בהרבה על חבריו המבוגרים. זה לא אומר שכל הנהגים החדשים והצעירים הם נהגים גרועים ורבים מהם אם לא רובם מסיימים את תקופת הנהג החדש ללא תאונה, אך אם זאת הם מעורבים באופן יחסי ביותר תאונות. אז בעצם זה המספרים אשמים וביטוח רכב נהג חדש יקר פשוט בגלל שמדובר בנהגים עם פחות ניסיון שמיעוט בינם גורם לפרימיות הביטוח לעלות עבור נהגים חדשים, בשל תרבות נהיגה לא זהירה ואף מסוכנת. אז נכון שביטוח רכב נהג חדש הוא יקר יותר אבל גם פה יש מקום לתנועה וכאן הראל קבוצת ביטוחים נכנסת לתמונה, על מנת לספק לכם ביטוח רכב לנהגים חדשים וצעירים ובאופן שיתאים לכל לקוח.

הראל ביטוחי רכב לנהגים חדשים

בכל מה שנוגע לביטוחי רכב ובמיוחד כאשר אנחנו מדברים על ביטוח רכב לנהגים חדשים וצעירים, חברת הראל פה על מנת לספק לכם את ביטוח הרכב הטוב ביותר. חברת קבוצת הראל מזמינה אתכם ליצור עימנו קשר ולשמוע מאיתנו על מגוון ביטוחי הרכב שלנו ועל המסלולים השונים שאנו מציעים לנהגים חדשים וצעירים. על מנת לספק לנהגים חדשים את מעטפת הביטוח החיונית עבורם. אז אם אתם מעוניינים בביטוח רכב לנהג חדש שיוריד את כאב הראש מכם ותספק לכם ביטוח שעונה לכל הצרכים של נהג חדש על הכביש בישראל, מכיסוי תאונות לצד שלישי ועוד, הראל ביטוחים כאן עבורכם. על מנת לספק לכם ביטוח נהג חדש במחיר שיהיה מותאם לצרכים שלכם ומתוך התחשבות בכם.

אז אל תהססו בקרו אותנו ב -הראל חברה לביטוח בע"מ וצרו עימנו קשר לכל שאלה או בקשה אנחנו פה להנחות ולייעץ על מנת שתוכלו לנסוע בבטחה עם הביטוח הנכון ביותר עבורכם.

השארת תגובה