כל הטוב במקום אחד: מוזמנת לחוויה מושלמת בשיבא

בואי ליהנות מחווייה מרגשת בבית החולים לנשים ויולדות בשיבא, מצוות מקצועי ומסור, חדרי לידה חדשניים עם מקסימום נוחות ליולדת, מחלקה חדשה, מפנקת ומפוארת, מזון משובח ובשפע כיד המלך בכשרות בד"צ עדה חרדית וממגוון רחב של שירותים לטובת היולדת ומשפחתה • כל זאת לצד טיפול רפואי מיטבי בבית חולים אשר נמצא ברשימת עשרת בתי החולים הטובים בעולם! (עפ"י מגזין נייוזוויק)

בית החולים לנשים ויולדות בשיבא, אשר מציע את הרמה הרפואית והמקצועית הגבוהה ביותר, מזמין את היולדות ליהנות מחוויה מדהימה הכוללת את כל התנאים הטובים מבלי להתפשר על דרישות ההלכה. שילוב מנצח שיכול להיות רק בשיבא.

מגוון רחב של שירותים אישיים עומדים לרשות היולדות: החל מרפואה משלימה במיון ובחדרי הלידה, צוות מלוות שירות המסייעות בכל הנדרש בשמחה, צוות מרדימים זמין, חדרי לידה מרווחים ומפוארים בסטנדרטים בינלאומיים, מיילדות סופר מקצועניות ורגישות המאפשרות לך ללדת כמו שאת רוצה, מרכז ללידה טבעית מפואר וחדשני וכמובן מחלקת יולדות חדשה עם תנאים מקסימליים של נוחות עם חדרי גן מרווחים.

ללדת בשיבא – זו ההשתדלות שלך!

  • לכל מידע נוסף, ולבירור על קורסים וסיורים בקבוצות או באופן אישי ניתן לפנות לגב' יעל קרישבסקי מתאמת הקהילה במספר טלפון: 052-6667991
השארת תגובה