מוכנים לשלם כדי שהלימודים ימשיכו להתקיים בזום

מחקר מפתיע של חוקרים מהקריה האקדמית בשיתוף אונ' בר אילן: הסטודנטים מעדיפים לשלם שכר לימוד גבוה יותר כדי שהלימודים ימשיכו להתקיים בזום

אחרי כשנה של למידה מקוונת – בזום, אשר כזכור עוררה סערה בתחילת תקופת הקורונה, מתברר שהסטודנטים שינו את עמדתם והם מעוניינים להמשיך ללמוד כך אפילו במחיר שהם יידרשו לשלם יותר כסף על הלימודים. במחקר שנערך בקרב מאות סטודנטים, נמצא כי יותר ממחצית הסטודנטים מעדיפים את הלמידה בזום על פני הלמידה הפרונטלית. על זאת הוסיפו הסטודנטים כי הם אינם חושבים שללמידה המקוונת השפעה שלילית על המוטיבציה שלהם ללמוד וכי בלמידה בזום יש פחות הסחות דעת מאשר למידה בכיתה.

ד"ר דניאלס רחימי, ראש מערך המכינות בקריה האקדמית אונו, שחקר את הנושא: "הלמידה בזום שהתחילה ככורח היא בבחינת 'מעז יצא מתוק'.

בעיניי הסטודנטים, השימוש בזום חוסך זמן רב וכסף עד כדי כך שהם מוכנים לקבל את הכלי על החסרונות שבו ועל המורכבות של הלמידה בו. מעניין לראות שדווקא הסטודנטים החרדים, שלכאורה מתקשים בשימוש בטכנולוגיה, מובילים בהחזקת עמדה זו. הסטודנט החרדי הוא בעל יכולת לימוד בחברותא והוא מסוגל לשלב לימודים במקביל למחויבויות המשפחתיות. כעת, עם הלימודים המקוונים, הוא יכול לעשות זאת בקלות ממש".

הקמפוס החרדי של הקריה האקדמית אונו מציע מגוון תחומי לימוד מעשיים, אשר חלקם נלמדים באופן מקוון, מה שמקל על תקופת הלימודים ומאפשר ליותר ויותר סטודנטים לממש את חלומם, ללמוד לתואר אקדמי ולהתפרנס בכבוד.

לפרטים על מסלולי הלימוד לגברים ולנשים חייגו: 072-223-7551

השארת תגובה