הבריאות מעל הכל: מעבד מזון חדש להכנת משקאות

nutribullrt משווקת מעבד מזון חדש • באמצעות המכשיר תוכלו להכין מגוון שייקים בריאים ואיכותיים שיעזרו לכם לקיים אורח חיים בריא

נוטריבולט | צילום: יח"צ
נוטריבולט | צילום: יח"צ

בשנים האחרונות המודעות לצריכת מזון בריא ושמירה על גופנו עלתה פלאים. יותר אנשים זונחים את ההרגלים הישנים והמזון רווי השומן והכולסטרול. המעבר לתזונה נכונה ועשירה בירקות, פירות וחלבונים אשר מסייעים לגוף לשמור על בריאותו תופס תאוצה.

אחת הדרכים לצרוך מזון בצורה קלה ונעימה, אך יחד עם זאת להשיג את כל הערכים הרצויים הוא דרך שייקים ומשקאות בריאות. חברת NutriBullet האמריקאית, משווקת בימים אלה בישראל מעבד מזון חדש שכבר נחל הצלחה ברחבי העולם. באמצעות המכשיר יוכלו הרוכשים להכין מגוון שייקים בריאים ואיכותיים שיעזרו לקיים אורח חיים בריא.

מעבד המזון החדש משלב בתוכו להבי מתכת חזקים במיוחד. באמצעותם ישנה האפשרות להפוך פירות קשים, ירקות, אגוזים, זרעים ומאכלי סופרפוד למשקה בריאותי מלא אנרגיה וערכים תזונתיים המהווים דלק לגוף.

המכשיר החדש של NutriBullet, המיוצר משילוב של פלסטיק עם נירוסטה, מכיל בתוכו מנוע חזק המגיע להספק של כ-1600W עם כד פתוח, ועוצמת סיבוב חזקה, מה שנותן לו היכולת לטחון ולעבד עצמים קשים במיוחד ואפילו לבצע כתישת קרח.

השארת תגובה