שבועות בפתח: הכנות למטעמי גבינות מזינות

בחג השבועות הזה אפשר ליהנות ממטעמים נהדרים ומזינים יותר • חברת "גורי" המשווקת את מוצרי טרוביה (TRUVIA) ומקור הכוסמין מציעה לכם מגוון מוצרים לחג מזין וקליל

טרוביה תערובות סוכר
טרוביה תערובות סוכר

כחלק מהמגמה העולמית של צריכת מזון בריא ואיכותי יותר חברת ההפצה והשיווק "גורי", צירפה לאחרונה את מוצרי 'מקור הכוסמין' ו"טרוביה" TRUVIA.

"מקור הכוסמין" מותג המנגיש לציבור הישראלי מבחר ומגוון מוצרי כוסמין, כתחליף לחיטה רגילה, מותג ששם לעצמו כמטרה להגיע לכל בית בישראל עם מזון בריא יותר, איכותי יותר ובמחירים נגישים.

כל המוצרים של 'מקור הכוסמין' מיוצרים מקמח כוסמין הגדל בצפון אמריקה. זהו קמח מדגן מלא, עשיר בחלבונים, סיבים תזונתיים ושפע של וויטמינים ומינרלים חיוניים החסרים בקמח מחיטה לבנה והרגילה של היום.

הכוסמין מיועדים לאנשים האוהבים לאכול בריא וטעים, מאימהות הרוצות שהילדים שלהם יאכלו אוכל פחות מעובד ועד אלו המחפשים מזון בריא יותר. מותג 'מקור הכוסמין' הוא המותג היחיד בארץ עם מגוון רחב ועשיר של מוצרים.

פתי בר "כוסמין" יכול לשמש כתחליף מעולה לכמה מתכונים לחג כגון: עוגת גבינה,ביסקוויטים, כדורי שוקולד, וקינוחי כוסות.

גם תחליף הממתיקים הטבעיים נמצא בצמיחה מתמדת ברחבי העולם וגם בישראל. בשנים האחרונות ניכר ביקוש הולך וגובר לממתיקים הטבעיים כחלק מהטרנד הבריאותי-אופנתי, כמו גם עבור אלה הנמנעים מצריכת סוכר כחלק משמירה על אורח חיים בריא ומאוזן. הממתיקים הטבעיים המבוססים על צמח הסטיביה נחשבים לפופולאריים ביותר בענף זה. בפרוסת עוגה ממוצעת יש כ- 500 קלוריות ובעוגת גבינה עם מוצרי טרוביה ופתי בר כוסמין כ- 334 קלוריות.

תערובות סוכר בתוספת סטיביה לבישול ואפייה:

  1. תערובת סוכר קנים על-בסיס גליקוזידים של סטיביול ואריתריתול (680 גרם). 75% פחות קלוריות למנה מאשר בסוכר. ניתן להשחמה ומתנהג באפייה ממש כמו סוכר.
  2. תערובת סוכר קנים חום על-בסיס גליקוזידים של סטיביול ואריתריתול (510 גרם). 75% פחות קלוריות למנה מאשר בסוכר חום. ניתן להשחמה ומתנהג באפייה ממש כמו סוכר.

מחירים:

  • פתי בר כוסמין- 10.9-12.9 ₪
  • תערובות סוכר ב-24.9-34.9 ₪
  • להשיג ברשתות המובחרות
השארת תגובה