גם הקשישים חוגגים: ל"ג בעומר

בתי האבות "עטרת רימונים" "מרכז סיעוד וותיקים" בבני ברק משמרים את מסורת מועדי ישראל

ל"ג בעומר
ל"ג בעומר

ל"ג בעומר מתקיים ביום ה33 לספירת העומר ונחשב ליום שמחה במסורת ישראל,בין המנהגים הנהוגים ביום זה : הדלקת מדורה וחגיגות סביבה, משחק בחץ וקשת, ועליה להר מירון.

גם הדיירים הוותיקים יקחו חלק בחגיגות ל"ג בעומר, אשר חל השנה בתאריך ה-29 לאפריל.

"מרכז סיעוד וותיקים" יערוך מדורה לכלל הדיירים ברחבה החיצונית של בית האבות, הדיירים ייהנו ממוסיקה וריקודים שיבוצעו ע"י נגנים שיבואו לשמח את הדיירים, הדיירים יהנו כמיטב המסורת מתפוחי אדמה ובצל שיזרקו למדורה.

ב"עטרת רימונים" תערך חגיגה של ל"ג בעומר בכל מחלקה בנפרד . הדיירים יכינו תמונה גדולה של מדורה מפוליגל יחד עם הצוות וישמעו שירים של ל"ג בעומר. יתקיים דיאלוג על החג ומשמעותו ולסיום הדיירים יכינו תפוחי אדמה ויזכרו איך חגגנו ל"ג בעומר כשהיינו ילדים ויקנחו בגלידה קרירה.

שימור המסורת, ההיסטוריה והמורשת חשוב מאד לצוות שמארגן את האירועים ולדיירים שמחכים ומצפים לטקסים.

רשת ביחד מפעילה מוסדות דיור לדיירים סיעודיים באזור המרכז והשרון , בתי הרשת מתאפיינים בטיפול ושירות איכותיים, צוותים מיומנים ומסורים, וסביבת מחייה מוקפדת, אסתטית, נעימה ופונקציונלית, הן בשטחים הפרטיים והן בשטחים הציבוריים. הרשת רואה בשירות לדיירי הבתים שליחות אותה יש לבצע תוך ראיית רווחתו ובריאותו של הדייר כערך ראשון במעלה. הרשת מונה חמישה בתים, המתאימים לכל קשת האוכלוסיות, ולכולם מכנה משותף של טיפול מסור ומקצועי. כמו כן, מחלקות המיועדות לתשושי נפש, דמנציה, אלצהיימר, מחלקות סיעודיות מותאמות לצרכי הדיירים,

חלק מבתי הרשת מכילים שירותים ומגורים המתאימים במיוחד למגזר הדתי. לפרטים 1800-65-00-65

השארת תגובה