שיא במכירות: נותרו רק דירות של 5 חדרים

שיא במכירות: בתוך חצי שנה מכרה קבוצת רם אדרת 80% מהדירות בפרויקט שבונה החברה בשכונת נווה דורון ברמלה – נותרו רק דירות בנות 5 חדרים למכירה, החל מ- 1.85 ש"ח

פרויקט אדרת בפארק של רם אדרת, קרדיט ל- 3D
פרויקט אדרת בפארק של רם אדרת, קרדיט ל- 3D

קבוצת רם אדרת מכרה 245 דירות בפרויקט אדרת הפארק שמקימה החברה בשכונת נווה דורון ברמלה. מדובר בכ- 80% מכלל הדירות בפרויקט. מהחברה נמסר כי כעת נותרו למכירה דירות בנות 5 חדרים בלבד, במחיר של החל מ- 1.85 מיליון ₪ וכי האכלוס צפוי להיות בעוד כשנתיים.

פרויקט אדרת הפארק כולל 308 דירות ב- 4 בניינים בני 16 קומות כל אחד. 205 דירות הוצעו למכירה במסגרת מחיר למשתכן ונמכרו כולן תוך זמן קצר לזכאים והיתר נמכרות בשוק החופשי. לפרויקט קיים כבר היתר בנייה והעבודות בשטח כבר החלו.

לדברי טלי שרון, סמנכ"לית השיווק והמכירות בקבוצת רם אדרת: "הביקושים היו מפתיעים! אחרי תקופת הסגרים, אנשים הרגישו שכדאי להם לנצל את המומנטום ולקנות עכשיו נכס, כי לא ברור מה יוליד יום. תחושת חוסר הודאות והחששות שעלו בעקבות משבר הקורונה והבחירות הביאו רוכשים רבים למהר ולסגור עסקאות, מתוך הבנה שייתכן שההזדמנות לרכישה משתלמת לא תשוב".

שרון מוסיפה כי "תופעה מעניינת שקרתה בשיווק של הפרויקט הזה היא שהדירות המיוחדות – פנטהאוזים ודירות גן, שבדרך כלל נמכרות אחרונות, נמכרו הפעם ראשונות. כנראה שהתקופה הממושכת בבתים גרמה לאנשים להבין שהכי כדאי להם להשקיע בבית שלהם, ולכן הביקוש לדירות גדולות יותר, עם מרפסת וחצר גדולה עלה".

הפרויקט ממוקם בסמוך לפארק ולמוסדות החינוך החדשים בשכונת נווה דורון החדשה, ומרחק הליכה קצר מאזורי הבילוי והמסחר הקיימים. השכונה עצמה מלאה בפארקים ירוקים ושטחים פתוחים רבים, והיא מיצבה את עצמה כשכונת המשפחות מהמבוקשות בישראל. היא תכיל את כל מה שדרוש למשפחה כגון בתי ספר, גני ילדים, מרכזי קהילה ותרבות, מסחר, בילוי וקניות, פארקים, שבילי אופניים וריצה ועוד.

השכונה נגישה מבחינה תחבורתית באמצעות כביש 200 המחבר אל עורקי התחבורה המרכזיים – כביש 431 ומשם אל ת"א וגוש דן. מצד שני, יחבר הכביש את תושבי השכונה אל כביש 44 לכיוון איירפורט סיטי נתב"ג, וכבישים 1 ו-6. הנגישות צפויה להתרחב עם הקמת הקו החום של הרכבת הקלה המתוכנן לעבור בשכונה.

השארת תגובה