מהפכה: מדיח כלים חדשני שמזהה את כמות הלכלוך

מהפכה במטבח: Beko – מותג מכשירי החשמל לבית מציג את הדור הבא במדיחי הכלים ומשיק מדיח בטכנולוגיית Autodose המאפשר מילוי חומר ניקוי עד אחת לחודש בלבד ♦ הטכנולוגיה החדשה מאפשרת חיסכון משמעותי באנרגיה ובכסף

Beko | צילום: יח"צ
Beko | צילום: יח"צ

עייפים ממטלות הבית ובעיקר ממטלת שטיפת הכלים?

Beko, המותג הבינלאומי למוצרי חשמל לבית, משיק את Autodose, מדיח כלים חדשני המייתר את הצורך בשימוש יומיומי בטבליות או קפסולות למדיח ומאפשר מילוי חומר ניקוי עד לפעם אחת לחודש בלבד. בכך, הופך Beko למותג הראשון בישראל המציע לצרכן מדיח כלים בטכנולוגיה מסוג זה.

מדיח הכלים החדשני בטכנולוגיית Autodose פותח על מנת לחסוך זמן יקר בפעולת הדחת הכלים, חוסך באנרגיה ומונע בזבוז של חומר ניקוי. החדשנות בטכנולוגיית ה- AutoDose היא מינון אוטומטי של חומר הניקוי והיא מאפשרת מילוי מיכל חומר הניקוי בכמות של ג'ל או נוזל עבור חודש שלם ולא בכל הדחה מחדש באמצעות התאמה אוטומטית של הכמות המדויקת הנדרשת לניקוי הודות לחיישנים חכמים היודעים לזהות את כמות הלכלוך שנצברה על הכלים. בכך, הטכנולוגיה החדשה מאפשרת חיסכון משמעותי באנרגיה ובכסף.

"מותג מכשירי החשמל לבית Beko, בשיתוף עם ברימאג היבואנית הרשמית, גאה להציע פעם נוספת לצרכן הישראלי מוצרי חשמל איכותיים, המצוידים בטכנולוגיה מתקדמת וחדשנית. מדיח ה Autodose שהגיע בימים אלו לישראל הוא מוצר פרמיום בעל טכנולוגיה החוסכת באנרגיה ובכסף. הטכנולוגיה ממננת באופן אוטומטי את כמות חומר הניקוי במדיח לפי, כמות הלכלוך שיש על הכלים ומוציאה אותם מבריקים. מדיחי הכלים הם בין המוצרים המבוקשים ביותר של Beko בחודש שלפני פסח ומציעים לצד מחירים משתלמים גם טכנולוגיות מתקדמות. AutoDose מדיח הכלים מהווה פתרון מושלם למשקי הבית הישראלים שמחפשים מכשירים שגם ינקו היטב וגם יקלו על חיינו", מספר בולנט סן, מנהל הפעילות של Beko בישראל.

אודות Beko

beko הוא אחד המותגים המובילים בעולם והצומח ביותר באירופה בשוק מוצרי החשמל הלבנים לבית. ל-Beko פעילות בלמעלה מ-140 מדינות ברחבי העולם, בהן ישראל, באמצעות דיגיטל אייג' שמפיצה את מוצרי Beko לצרכנים הישראלים כבר 20 שנה. beko מתמחה בייצור מוצרי חשמל ביתיים בטכנולוגיה מתקדמת ומחירים תחרותיים תוך שאיפה לשמירה מרבית על איכות הסביבה ומוצריו משמשים למעלה מ-400 מיליון צרכנים ברחבי העולם. בשנת 2017 Beko זכתה בפרס "שותף השנה" של ENERGY STAR מטעם ארגוני איכות סביבה, על תרומתה יוצאת הדופן לשמירה על הסביבה באמצעות יעילות אנרגטית. באותה שנה, החברה גם זכתה בפרס TWICE VIP בקטגוריית יעילות של מדיחי כלים.

מדיח כלים בטכנולוגיית AutoDose | צילום: יח"צ
השארת תגובה