הפתרון המעוצב לנשיאת אוכל לביה"ס או לעבודה

אתר האון ליין "אהבה קטנה" משיק: קופסאות אוכל עם חלוקה פנימית ב- 2 גדלים שעליהן מודפס שם אישי בתוספת משפט מעורר תאבון לבחירה

אתר אהבה קטנה קופסאת אוכל | צילום: יח"צ
אתר אהבה קטנה קופסאת אוכל | צילום: יח"צ

נמאס לכם לחפש באיזה קופסה או שקית לקחת אוכל, כריך, סלט ופרי לקינוח או ארוחת צהריים בשרית לבית הספר או לעבודה? אתר האון ליין "אהבה קטנה", המוביל בישראל במתנות עם הדפסים באמירה אישית. פותר לך את הבעיה ומשיק: קופסאות אוכל עם חלוקה פנימית מעוצבות ב- 2 גדלים שונים, בהתאמה אישית, שעליו מודפס שם האישי או אמירה, לפי בחירה.

קופסאות האוכל איכותיות מבית Sistema מניו זילנד. עשויות מפלסטיק איכותי ללא ביספינול וידידויות לסביבה. מתאימות לשימוש במיקורגל, להקפאת אוכל. וגם לשטיפה במדיח הביתי.

קופסאות האוכל מגיעות עם חלוקה פנימית, מה שיקל על סידור ארוחת הצהריים גם לבררן הקטן שמתעקש שהשניצל לא ייגע בפסטה, וגם לארוחה מסודרת למשרד. התאים בקופסה רחבים ומאפשרים להפריד בין הארוחה, הפירות, הרוטב וכו'. ובכך, מציעות פתרונות לנשיאת הארוחה בצורה קלה. הקופסה עם סגירה הרמטית, צבעונית ונוחה לשימוש.

הקופסאות המוצעות:

  • קופסת אוכל בנפח 1.4 ליטר, עם חלוקה פנימית לשלושה תאים בשתי קומות. המחיר: 49 ₪
  • קופסת אוכל בנפח 1.25 ליטר, עם חלוקה פנימית לחמישה תאים בשתי קומות וקופסה נפרדת לרוטב עם חלוקה פנימית לחמישה תאים בשתי קומות וקופסה נפרדת לרוטב. המחיר: 69 ₪

אתר האון ליין "אהבה קטנה" www.ahavaktana.co.il מציע, משלוח עד הבית עד 8 ימי עסקים. ברכישה מעל 199 ₪ המשלוח חינם.

השארת תגובה