"מן" באריזה חדשה ופטריוטית במהדורה מוגבלת

חברת "רוקחמן" בעלת מותג הופלים והעוגיות "מן" מזה 67 שנה יוצאת בצעד חגיגי ומשיקה מארז מיוחד "כחול-לבן" של מאגדת הופלים המצופים הנוסטלגים לכבוד יום העצמאות ה- 73 למדינת ישראל

צילום: איתן וקסמן
צילום: איתן וקסמן

בשורה טעימה ופטריוטית לחובבי המתוקים: לכבוד יום העצמאות, מותג הופלים והעוגיות "מן" משיק אריזה חדשה וציונית במיוחד למוצר הדגל האהוב והכל כך ישראלי, מאגדת הופלים המצופים, שהינו אחד המוצרים הראשונים והותיקים של החברה המשפחתית. לרגל יום החג, הופלים המצופים יימכרו בעטיפת מגן דוד מיוחדת וחגיגית, אשר מוקדשת לחיילי צה"ל.

במסגרת חגיגות יום העצמאות, חברה חברת "מן" לעמותת "ישר לחייל" אשר מלווה חיילים בודדים או פצועים ודואגת לרווחת החיילים הלוחמים ותומכת ביחידות רבות. חברת "מן" תתרום למעלה מ-10,000 יחידות של ופלים ועוגיות אשר יחולקו לחיילי צה"ל ב"פינות חמות", מוצבי צה"ל ובסיסי מג"ב.

אבי פקר, מנכ"ל "מן": "המחשבה שעומדת מאחורי המהלך הזה היא אהבת הארץ והחיילים המגנים עליה. כחברה ישראלית וותיקה שתמיד חיבקה ועטפה את חיילי צה"ל האהובים והיקרים, אני גאה להשיק את העטיפות המיוחדות האלו, לאחר שנה מטלטלת ולא כל כך חגיגית, שכולי תקווה שיזכירו לקהל לקוחותינו הרחב את חשיבותו של הצבא שלנו וחיילינו. אני גאה לעמוד בראשה של חברה שמהיום הראשון של הקמתה, אי שם לפני כמעט 70 שנה, אימצה אליה את מיטב בנינו ובנותינו ודבקה בדרך אהבת הארץ מהיווסדה ועד היום".

חברת העוגיות והוופלים "מן" הינה מותג משפחתי ותיק, כחול לבן, שהוקם בשנת 1954 אשר כיום מנוהל על ידי אבי פקר, בן הדור השלישי של משפחת רוקחמן. כל מוצרי "מן" עוברים הליך ייצור הנעשה ללא מגע ידי אדם, בהשגחה קפדנית של הרב לנדאו אב”ד בני ברק ושל הרב אבוחצירא.

מחיר מאגדת וופלים מצופים בטעם שוקולד הינו 6.5 ₪ ברשתות השיווק השונות.

השארת תגובה