'שולחן עורך' – מבצע ליל הסדר של חב"ד

ערכות שולחן עורך מיוחדות חולקו מבעוד מועד גם לבתיהם של קשישים, מבודדים ונזקקים • הכל על מבצע שולחן עורך של חב"ד

שולחן עורך בחב"ד
שולחן עורך בחב"ד

רבבות עמך בית ישראל מכל גווני הקשת הסבו בסדרים הציבוריים שארגנו בתי חב"ד ברחבי הארץ, ונהנו מאווירה קסומה כמו שבחב"ד יודעים לספק. 'כולל חב"ד' העניק גם השנה סיוע מיוחד לשלוחים עבור ארגון הסדרים הציבוריים, וזאת באמצעות מנות משובחות בסבסוד מיוחד, בסיוע 'קרן מרומים' ו'קרן גיאמט רוזה'.

מנות ה'סדרים' נארזו השנה באופן שיאפשר גם את התאמתם לסדרים ציבוריים – על פי חוקי ה'תו הירוק', וכן את הענקתם במסגרת משלוח 'ערכות סדרים' למשפחות או בודדים שנאלצו לשהות במרחב מבודד.

ב'כולל חב"ד' נערכו למצב בו יהיה סגר נוסף (מה שב"ה לא קרה לבסוף) והודיעו לשלוחים כי "האריזה מאפשרת חלוקה של 'מנות שולחן עורך', בכדי שבאם ח"ו עדיין ישרור מצב חירום ותיאסר התכנסות, או במידה ויהיו אנשים המחויבים בידוד, יוכלו השלוחים לשלוח מנות מסודרות לביתם, ובכך לאפשר להם לקיים סדר כהלכתו עם 'שולחן עורך עשיר, טעים ומשביע כיאה לחג החירות".

"גדולה זכות הפעילות וקיום השליחות הנאמנה של אבינו רוענו הרבי, המקרבת את הגאולה ומביאה מזור ומרפא לכלל ולפרט", אומר מנהל ה'כולל' הרב שלום דוכמן, "שנזכה עוד בימי הפסח השתא לאכוח מן הזבחים ומן הפסחים בבית המקדש השלישי ומלכנו בראשנו, בגאולה האמתית והשלימה נאו ממש!".

השארת תגובה