80 מיליון שקל: הסתיים פרויקט "אדרת הכרמל"

אדרת הכרמל של קבוצת רם אדרת- קרדיט קרדיט ASTUDIO
אדרת הכרמל של קבוצת רם אדרת- קרדיט קרדיט ASTUDIO

פרויקט אדרת הכרמל בטירת כרמל הגיע לסיומו, כך מדווחת קבוצת רם אדרת המקימה את הפרויקט. מהחברה נמסר כי כל 60 הדירות בפרויקט נמכרו בסכום כולל של כ- 80 מיליון שקל. עוד נמסר כי הפרויקט נמצא בשלבי בנייה מתקדמים והדירות צפויות להימסר לדיירים בדצמבר 2021.

פרויקט אדרת הכרמל כולל מגדל בן 16 קומות ובו 60 דירות בתמהיל דירות מגוון: 4,5,6 חדרים, פנטהאוזים ודופלקסים. 48 יח"ד שווקו במסגרת תוכנית דיור למשתכן והיתר בשוק חופשי. הבניין כולל לובי כניסה כפול מעוצב ויוקרתי ובו מועדון דיירים. לרב הדירות שתי חניות מקורות ומחסן.

הפרויקט ממוקם בשכונת החותרים בטירת כרמל, המשתרעת על כ- 780 דונם בדרום מערב העיר, דרומית לשכונת גלי ים ומזרחית לקיבוץ החותרים. השכונה תכלול כ-2,150 יחידות דיור בבניינים בני 5-6 קומות ובניינים רבי קומות. פרויקט "אדרת הכרמל" ממוקם על רצועת הפארק המרכזית החוצה את השכונה, וסמוך לשירותים הקהילתיים ומרכזי המסחר המגוונים שבה. בסמוך לפרויקט ישנם גם מוסדות חינוך, תרבות ופנאי במרחק הליכה וגישה נוחה לצירי תחבורה מרכזיים. כ-172 דונמים מהשכונה יוקדשו לשטחים ציבוריים פתוחים: גינות משחק, שבילי הליכה ואופניים ופארק עירוני ענק ובו יעבור נחל.

לדברי טלי שרון, סמנכ"לית שיווק ומכירות בקבוצת רם אדרת: "אני שמחה שהגענו לקו הסיום עם פרויקט ייחודי, שמספק לדייריו איכות חיים ונוחות מקסימלית. שכונת החותרים היא שכונה צעירה ומבוקשת המושכת אליה אוכלוסייה איכותית וחזקה. תכנון השכונה מהווה יישום מלא של עקרונות התכנון של הערים העתידיות בישראל ובעולם – שכונה המעניקה לתושביה את כל השירותים העירוניים וריאות ירוקות עם פיתוח סביבתי מוקפד והבי חשוב נוף ים!".

השארת תגובה