כל רגע טוב במטבח מתחיל ב- Moulinex

ניופאן משיקה קו מוצרים חדש של המותג הצרפתי המוביל MOULINEX – מולינקס • המותג הוותיק מציג ליין מוצרים חדש עם טכנולוגיה מתקדמת ופתרונות חדשניים

ניופאן, יבואנית מוצרי החשמל המובילה בישראל הינה היבואנית הבלעדית של המותג הצרפתי המוביל מולינקס כבר 20 שנה.

בימים אלה הושק ב "מולינקס' ליין מוצרים חדש המציג טכנולוגיה מתקדמת ופתרונות חדשניים הנחוצים לכל עקרת בית – במטבח.

מולינקס הינו מותג צרפתי המתמחה כבר עשרות שנים בייצור מוצרים לבית ולמטבח. סדרות מוצרים של המותג, הכוללים גם מוצרים מהפכניים, משמשים מיליוני לקוחות ברחבי העולם כבר מ- 1932.

כחלק מההשקה המחודשת עודכנו הן נראות המוצרים והן המאפיינים הטכנולוגיים שלהם. והנה כיום סדרת המוצרים היא צעירה, ורעננה ומשודרגת יותר.

חברת MOULINEX עושה מאמצים להתאים את מגוון המוצרים לכל כיס. בין המוצרים החדשים של המותג הוותיק והמוערך אשר הגיעו ארצה, ניתן למצוא מגוון בלנדרים, בלנדר מוט, מסחטות הדרים, מטחנות בשר, מיקסרים, מעבדי מזון, קוצצי ירקות ועוד.

כל המוצרים מליין המוצרים החדש של המותג הינם בעלי טכנולוגיה מתקדמת ופתרונות חדשניים ועשויים מהחומרים הטובים והעמידים ביותר, שמספקים תוצאות מעולות!

מורן דאי, סמנכ"לית השיווק ניופאן: "ההשקה במולינקס באה להחזיר לתודעה הצרכנית את איכויות המותג הצרפתי הוותיק. ההיצע הגדול של המוצרים החדשים שהבאנו ארצה נותן מענה לכל מה שצריך בשביל 'פשוט לבשל' במטבח. המגוון, האיכות והמחיר יאפשרו ליותר משפחות ליהנות ממוצרי מולינקס.

השארת תגובה