הנכה התלוננה שהותקפה – המעון בחר להתנכל לה

דיירת נכה, במעון נכים, הותקפה על ידי עובד המקום • מאז הגישה תלונה במשטרה היא טוענת כי הנהלת המעון מתנכלת לה • "היום מנעו ממני עגלה ולא יכולתי להתנייד מחוץ למעון"

כסא גלגלים באוטובוס
כסא גלגלים באוטובוס

נ', דיירת במעון נכים, טוענת כי הותקפה על ידי עובד המקום. לאחר שהנהלת המעון סירבה להגיש תלונה במשטרה כנגד התוקף, פנתה הדיירת באמצעות אחיה אל תחנת משטרה והגישה תלונה כנגד התוקף והנהלת המעון. המשטרה, בסיום הליך חקירה, העבירה את התיק לפרקליטות.

מאז הוגשה התלונה טוענת הדיירת להתנכלות מצד הנהלת המעון כלפי הדיירת ובני משפחתה. כך למשל, טוענת הדיירת כי מאז הוגשה התלונה, מסרבים גורמי הרווחה במעון לשוחח איתה, זאת למרות בקשות חוזרות מצידה. יתרה מזו, קבעה הדיירת תור בבנק בירושלים וביקשה מאח שלה להגיע מרמת גן כדי לקחת אותה לבנק.

האח, הגיע למעון, הכניס את אחותו לרכב וכשביקש לקחת את העגלה המתקפלת התבקש על ידי מנהל המקום לעזוב ללא העגלה. למרות שהובהר כי העגלה הכרחית לטובת התניידות של המשותקת מחוץ למעון, אם הבית טרקה את דלת המעון וסירבה לתת עגלה לאח.

"לצד זה שאחותי הותקפה במעון נכים שאותו מנהל אדם שלפי דיווחים שילם לצעירה שטענה כי הטריד אותה מסתבר שכעת גם מוצאים דרכים לפגוע בה ולאמלל אותה משום שהעזה להתלונן", מספר אריאל, אחיה של הדיירת.

"זהו אותו המעון שעובד סוציאלי בו כתב לי שעד שלא הרסתי לאחותי את המוח היא לא טענה שהותקפה, זה אותו המעון שקילח את אחותי רק פעם בשבוע, זה אותו המעון שהיה צריך להיאבק בו כדי שיתקינו מזגנים בחדרי הנכים, זה אותו המעון שבכל יום נגנב מהדיירים הרכוש שלהם וזה אותו המעון שמנע מאחותי עגלה לטובת הניידות".

השארת תגובה