'כאייל תערוג' התרחבו בגני תקווה

ח"כ הרב אוריאל בוסו במעמד קביעת מזוזה במעון היום החדש של 'כאייל תערוג' בגני תקוה: התשובה האמתית לאלו המבקשים להצר את צעדי החינוך התורני-הקמת מוסדות נוספים

קביעת מזוזה בגני תקוה
קביעת מזוזה בגני תקוה

רבנים ואישי ציבור בראשות הגאון רבי אייל עמרמי שליט"א וחבר הכנסת הרב אריאל בוסו , השתתפו ביחד עם ראש מועצת גני תקווה הגב' ליזי דלריצ'ה וסגן ראש המועצה הרב טל מתתיהו במעמד חנוכת המעון החדש של מוסדות 'כאייל תערוג' בגני תקווה. המעון החדש מצטרף לגנים הפועלים בגני תקווה המהווים חלק מהרחבת גבולות הקדושה של מוסדות הקירוב 'כאייל תערוג' שבשכונת הר חומה בירושלים בנשיאות הגאון רבי אייל עמרמי שליט"א.

בדברים שנשא חבר הכנסת הרב אריאל בוסו הוא עמד על היותו של הגאון רבי אייל עמרמי חלוץ לפני המחנה שנשלח על ידי מרן רבי עובדיה יוסף זיע"א, לזכות את הרבים ולקרבם לאביהם שבשמים: 'המהפכה שמחולל הרב עמרמי בירושלים כשלוחו של מרן, נמשכת במלוא העוז והעוצמה. בימים שקמים להצר את צעדיהם של שומרי התורה הרב עמרמי הוא הבשורה של כן ירבה וכן יפרוץ.

הגאון רבי אייל עמרמי נשיא המוסדות שיבח את חבר הכנסת הרב אוריאל בוסו, שזכה תוך תקופה קצרה בכנסת להיות שליח נאמן למשלחיו ולעשות קידוש ד': 'זיכה אותו הקב"ה להיות שליח נאמן של מועצת החכמים להשיב חורפינו דבר דבור על אופניו. רהיטות לשונו עושה כבוד לתנועת ש"ס ולעומד בראשה ידידי יו"ר התנועה שר הפנים הרב אריה דרעי'.

נשיא המוסדות הודה לראש המועצה הגב' ליזי דלריצ'ה, ולסגן ראש המועצה הרב מתתיהו טל שנרתמו למען פתיחת המעון החדש. ראש המועצה אמרה כי היא רואה זכות בהקמתם של מוסדות נוספים בגני תקווה שנותנים לכל הקהילות במועצה את המענה החינוכי המקצועי הטוב ביותר.

בשנים האחרונות מוסר הגאון רבי אייל עמרמי שיעורים בכל רחבי הארץ. הייחודיות של השיעורים אינה רק בתוכן המרתק שלהם אלא בעובדה שהם נועדו לטעת שורשים ויתד להקמת מוסדות תורה וחסד ולקרב עוד ועוד משפחות לאביהם שבשמים ולהשפיע עליהם בנועם הליכות שישלחו את ילדיהם לחינוך תורני. לאחר ההצלחה הגדולה של הקמת גני הילדים במועצה והביקוש הגובר למעונות היום, נחנך המעון החדש של מוסדות 'כאייל תערוג' בגני תקווה.

השארת תגובה