על ארבעה משחקים דיברה הממליצה

חג הפסח מתקרב, לצד הניקיונות חייבים לזכור לקנות מתנות לאפיקומן, ומתנות לחג בכלל ♦ קבלו ארבעה המלצות למשחקים שיעשו לכם ולילדים שלכם את החג

משחקי שחק נא
משחקי שחק נא

גלעד רונן מנהל קטגוריית משחקים במותג שחק נא, מספר כי חברת שחק נא נערכה לביקוש הרב לקראת חג הפסח, ומדפי המשחקים בכל הרשתות וחנויות הצעצועים מאוישים עם המשחקים האיכותיים של חברת שחק נא.

משחקים לכל הגילאים. כל משחק קופסה עובר קודם פיתוח חשיבה, בקרת יצירתיות ואיכות מצד אנשי מקצוע אשר קדמו לו עשר עיניים מקצועיות.

קבלו ארבעה המלצות למשחקים שיעשו לכם ולילדים שלכם את החג:

  • ציור בקוביות – משחק מדליק במיוחד, מתאים לכל המשפחה. שימוש בקשר יד עין ותפישה חזותית מהירה תעתיקו את הציורים שבקלפים באמצעות הקוביות ותהיו הראשונים לצבור שישה כרטיסים בצבעים שונים וניצחתם!
  • מבוך דומינו – משחק חדש מסדרת המבוכים הפופולארית של חברת thinkfun שישים אתגרי חשיבה והפעם בגרסא של הדומינו של פעם .כולל אפשרויות של בניה בקומות משחק שירתק אתכם במשך שעות.
  • עניין של זמן – משחק של מוטוריקה- הקוביה קובעת את הזמן והכרטיס הנבחר חושף את האתגר בעזרת קוביות עץ צבעוניות , תכנון חשיבה מהירה והרכבה נכונה, הזמן קצר והמלאכה מרובה.
  • המשחק החדש 'בלבול' – משחק המשלב צחוק והנאה. מדובר במשחק זיכרון ושאלות משעשעות. על המשתתפים לזכור רצף של מספרים, בצורה מיוחדת. פותחים קלף משחק ועונים על השאלה, לפני שאומרים בקול רם את רצף המספרים… המשחק מתאים לגיל שמונה ומעלה. מומלץ לכל המשפחה, שעה של כיף והנאה.

להשיג בחנויות המובחרות בכל רחבי הארץ

השארת תגובה