בוא לקבל תעודת הסמכה שתפתח לך דלתות

אם חששת לרגע שמגפת הקורונה היא חסם להתקדמות המקצועית שלך ולשיפור הפרנסה שלך וחשבת שזו אינה העת ליישם את מה שתכננת או חלמת לעשות, יש לנו חדשות בשבילך • בימים אלה נערכת ההרשמה לכיתה נוספת בקורס 'מאתר ליקויי בניה' של 'מכללת דעת' המוכר ע"י משרד העבודה והרווחה

המודעות בקרב האוכלוסייה לבעייתיות בקבלת נכס חדש או משופץ שלא נבדק ואושר ע"י מפקח בנייה מוסמך לפני המסירה מחד גיסא וחוסר ההבנה והיכולת שלהם לבקר את העבודה בעצמם מאידך גיסא, העלו את הביקוש למאתרי ליקויי בניה מוסמכים ע"י משרד הבודה הרווחה.

גם במקרה של חילוקי דעות בין הקבלן המבצע ללקוח – נדרשת חוות דעת של מומחה בתחום – בעל הסמכה ותעודה מוכרת ע"י משרד העבודה והרווחה. כל אלה הביאו יזמים בעלי שם וחברות בניה מוכרות, לגייס לשורותיהם בוגרי קורס מאתר ליקויי בניה, שסיימו בהצלחה וברשותם תעודת הסמכה.

לפיכך עולה כי אם גם אתה בעל זיקה לעולם הבנייה, עם ניסיון (כשנתיים) בתחום ורצון אמיתי לשפר את אפיקי הפרנסה שלך בכבוד (כעצמאי או כשכיר בחברות בניה מובילות) – מקומך איתנו במכללת 'דעת' בקורס מאתר ליקויי בנייה המוכר ע"י משרד העבודה והרווחה, אשר בסיומו כל בוגר יקבל תעודת הסמכה שתפתח בפניו דלתות רבות בשוק העבודה.

בנוסף עולה כי גם אדריכלים יוכלו להשתלב בקורס ובכך לתת ללקוחותיהם ערך מוסף של ניהול ופיקוח על עבודות השיפוץ מבלי לערב עוד גורם מפקח בפרויקט. בימים אלה נפתח ב'מכללת דעת' רישום לקורס נוסף כדי לתת מענה מקצועי לביקושים.

אם חששת לרגע שמגפת הקורונה היא חסם להתקדמות המקצועית שלך ולשיפור הפרנסה שלך וחשבת שזו אינה העת ליישם את מה שתכננת או חלמת לעשות, יש לנו חדשות בשבילך: מכללת דעת מציעה מגוון קורסים בפיקוח ובאישור משרד העבודה הרווחה, להם יש ביקוש רב בשוק העבודה, כל הקורסים מועברים ע"י אנשי מקצוע מהשורה הראשונה ובכך נמצא כי בוגרי מכללת דעת מבוקשים בשוק העבודה.

כל הקורסים מועברים בכיתות קטנות כדי לאפשר יחס אישי ומשלבים בין שיעורי כיתה (כרגע באופן מקוון) ע"י טובי המרצים בכל תחום ושיעורי מעבדה המאפשרים חוויית למידה והתנסות ברמה הגבוהה ביותר הקיימת בתחום.

הלימודים וההכשרות נערכים במסגרת לימודי ערב קצרים וממוקדים עד פעמיים בשבוע, הירשמו עכשיו בטלפון: 03-7477888 ובדקו זכאותכם ליהנות ממלגות הניתנות למתאימים.
השארת תגובה