קרית האומנים: מגדל שביעי

פרויקט בינוי פינוי דוניץ בקריית האמנים של חברת אחים דוניץ צילום מדיה V יניב רשף
פרויקט בינוי פינוי דוניץ בקריית האמנים של חברת אחים דוניץ צילום מדיה V יניב רשף

חברת אחים דוניץ מוציאה לשיווק את המגדל השביעי בפרויקט דוניץ בקריית האמנים בראשל"צ. בפרויקט מתוכננים 14 מגדלים הכוללים כ-1400 יח"ד. חמשת המגדלים הראשונים בפרויקט כבר מאוכלסים, והבניין השישי נמצא בבניה ואכלוסו צפוי בסוף 2022.

המגדל השביעי מתנשא לגובה של 27 קומות עם 106 דירות. תמהיל הדירות כולל דירות קטנות בנות 3 חדרים דירות 4 ו-5 חדרים ופנטהאוזים. דירות 3 חדרים נמכרות החל מ-1.79 מיליון שקל.

נסים אחיעזרא, מנכ"ל אחים דוניץ, מציין: "הקורונה לא פגעה בקצב המכירות בפרויקט, ולאור קצב המכירות הגבוה של דירות במגדל השישי, אנו מוציאים כעת לשיווק את המגדל השביעי. הפרויקט המשיך לזכות לביקושים יפים הן בקרב זוגות צעירים והם בקרב משפרי דיור, רובם מראשון לציון והערים הסמוכות לה".

פרויקט קריית האמנים הוא אחד הפרויקטים הגדולים מסוג בינוי פינוי. מדובר על חמישה בנייני רכבת ומספר בניינים נמוכים הכוללים 276 יח"ד שניבנו בשנות ה-50 וה-60 של המאה הקודמת, ללא מעלית ללא חניון וממדים. במסגרת הפרויקט, שתוכנן על ידי משרד פייגין אדריכלים, החברה מקימה כ-1400 יח"ד ב-14 מגדלים מפוארים בני 19-31 קומות, הכוללים בין היתר, חניונים תת קרקעיים, לובי יוקרתי, שלוש מעליות חדישות ועוד. פרויקט קריית האמנים הוא הראשון בארץ מסוג בינוי פינוי. במסגרת המודל הזה קודם בונים את המגדל החדש, אחר כך מעבירים אליו את הדיירים מהבניין הישן ורק לאחר מכן הורסים את הישן. כך הדיירים לא צריכים לעבור פעמיים, הם עוברים מיד לדירה בבניין החדש בשכונה וזו כבר דירתם הקבועה.

השארת תגובה