איזה מצבר הכי טוב? כל מה שלא ידעתם על מצברים

מצבר
מצבר

מספיק יום אחד שהרכב שלנו מושבת או נמצא במוסך, כדי להבין כמה אנחנו קשורים לרכב שלנו. בישראל התחבורה הציבורית נחשבה ללא נוחה ומסורבלת וכיום רוב הנהגים הישראלים מעדיפים להתנייד באמצעות הרכב שלכם, גם עם זה עלול לעלות להם בפקקים ועומסים. בסיטואציה בה שבק חיים המצבר שלכם, קיימים מספר אופציות שעומדות ברשותכם שיהפכו לכם את הסיטואציה לקלה ונוחה, כמו שירות מצבר עד הבית שיהיה זריז ומקצועי ובמדריך הבא נפרט לכם על האופציות שעומדות ברשותכם.

מי מותגים המצברים המובילים בישראל?

מצברי בוש ומצברי שנפ נחשבים למותגי המצברים הטובים ביותר והפכו למצברים המבוקשים ביותר בישראל בשנים האחרונות, בשל ביצועים מצוינים ואורך חיים עם הזמן הארוך ביותר. המצברים כבר בתהליך הייצור שלהם עוברים התאמה לאקלים של כל מדינה ולחודשים חמים או קרים בקיצוניות ובכך נשמרים לאורך שנים. בנוסף, שני החברות מספקות מצברים שמותאמים לטכנולוגיות של הדגמים החדשים, כמו מצברים פריקה עמוקה לרכבים חשמליים, היברידים ורכבים שדורשים הרכבה של מצברי start&stop.

מה חשוב לבדוק לפני שקונים מצבר חדש?

כולנו אחת לכמה שנים נתקלים בסיטואציה בה אנחנו צריכים לרכוש מצבר חדש כי המצבר הישן שלנו מת. לאחר שחיפשתם שירות גרירה או שירותי מוסך נייד בטוח תהיתם לעצמכם – איזה מצבר הכי טוב? נכון, הרבה מותגים מציעים לרכב שלנו מצברים אך אנחנו חייבים לבדוק מספר פרמטרים שיעזרו לנו לקנות את המצבר הטוב ביותר שילווה אותנו לתקופה של שלוש שנים לפחות.

1- קיים שירות שיביא לנו את מצבר עד הבית

שירות החלפת מצבר ניתן לקבל במספר דרכים: רכישה באינטרנט, רכישה מחנות פיזית או ממוסך, רכישה משירותי דרכים וגרירה ושירות החלפת מצברים עד בית הלקוח, שנחשב החסכוני ביותר והמהיר ביותר. לא משנה היכן אתם תקועים ובאיזה שעה זה קרה, יגיע עד אליכם מתקין מקצועי ויבצע בדיקה למצבר הישן ורק במידה ויש בעיה של מצבר הוא יבצע את ההחלפה ותוך דקות ספורות תחזרו לעניינים שלכם.

2- התאמת מצבר לסוג הרכב

חשוב לבצע את התאמת המצבר על בסיס ידע מקצועי שלרובנו סביר להניח אין ולכן נזדקק לפנות לבעל מקצוע ( למתקין מוסמך או לחשמלאי רכב ) שיספק לנו חוות דעת מקצועית. כיום קיימות מערכות חדשות שמנטרות את המצב של הנהג ומפעילות סוג של מנגנונים, כמו מנגנון בטיחות שיש ברוב הדגמים החדשים כיום. חשוב שכל בעל מקצוע יכיר את כל סוגי המצברים של כל מערכת ומערכת ויבצע את ההתאמה הנכונה, לפי ההוראות של היצרן. במידה ולא נרכיב מצבר מתאים נוכל לגרום לנזק רב במכונית שלנו.

3 – תוקף האחריות שנקבל

מספר חודשי האחריות ברכישת מצבר חדש מהווה גורם משמעותי להוזלת\התייקרות של המוצר. חברות שונות בישראל מציעות שירותי אספקת מצברים, חלקן גם יגיעו עד אליכם, אמנם כל חברה תספק מספר משתנה של חודשי האחריות, בהתאם לסוג המצבר ולסוג הרכב שלכם. לדוגמא: מצברים מבית שנפ יגיעו עם 12 חודשי אחריות ומחירן יעמוד על 449 ₪ אולם הם גם מציעים את אותו המצבר גם עם 20 חודשי אחריות וכבר המחיר מתייקר בעוד 100 ₪.

השארת תגובה