אז מה הקייס שלך? הֶסכֵּת ושמע!

בית משפט
בית משפט

מי אמר שהרדיו מת??

כולנו מכירים את התחום המתפתח של הפודקאסט ("הסכת" בעברית). מדובר בתוכנית רדיו ממוקדת מטרה שפונה לקהל בעל תחומי עניין ספציפיים המקבלים ביטוי בפודקאסט בצורה של שיחה או הרצאה.

ואם חשבנו שזמנו של הרדיו עבר וגלי הקול איבדו את מקומם ההיסטורי כמעבירי מסרים, המציאות מוכיחה שתחום תוכניות ההסכת, הולך וצובר תאוצה ומקבץ אליו קהל מאזינים נלהב הרואה בתוכניות ההסכת נדבך חשוב להשכלה, לצבירת ידע ולהרחבת אופקים.

אז יש תוכניות הסכת בנושאים היסטוריים, יש תוכניות הסכת לאקטואליה, לגננות ואף לבישול. ועכשיו אנחנו מתבשרים על עלייתו לאוויר של הסכת בנושאים משפטיים, הפודקאסט של אדי סוברי: "מה הקייס – שיחות עם עורכי דין". הסכת חדש ומקורי הנותן למאזיניו את האפשרות להיחשף לנושאים משפטיים רבים המעניינים כל אחד מאיתנו.

רוצים דוגמה? בבקשה: "מתי נכון להגיש תביעה ייצוגית?" – שיחה עם עו"ד נועם קוריס; "על תמ"א 38 בעיר בת ים – שיחה עם עו"ד יוחנן דוניץ; "איך מחלקים רכוש בין בני זוג בגירושין" – שיחה עם עו"ד מיקי חשמונאי ועוד. שאלות רבות וחשובות המקבלות מענה תוך כדי שיחה קולחת וקלילה של המנחה עם עורך דין, מקצוען בתחומו, והכל אצלכם באוזן, ללא עלות וללא טרחה.

הפודקאסט – יוזמה מבורכת מבית היוצר של עו"ד אדי סוברי, מומחה לקידום ושיווק עורכי דין, שמוחו הפורה אינו מפסיק ליצור, לחדש ולהיות תמיד בחזית הטכנולוגיה. הפודקאסט נהנה מרמה גבוהה של חדשנות, מקוריות – והכל כדי להנגיש לקהל הגולשים והמאזינים את הידע המשפטי העדכני ביותר, בצורה הטובה ביותר.

אז עכשיו כשאתם ברכב או סתם תופסים שעה של שקט, מדוע שלא תנצלו אותה לצבירת ידע משפטי מרתק המוגש בצורה חופשית, מובנת וברורה? אז גם אם אתם מאלו שתמיד ברחו מאולם ההרצאות, את השיחות הללו לא תרצו לפספס!

מה הקייס? – פקולטה למשפטים באוזנייה הפרטית שלך.  

השארת תגובה