שוטף פלוס: ניקוי אינטנסיבי פי חמישה ללא שטיפה

BEKO משיק מדיח כלים חדשני בטכנולוגיית AquaIntense שישטוף וינקה עבורכם כלים מלוכלכים ביותר ויפחית זמן מיותר בשטיפת כלים ידנית לפני הכנסתם למדיח

מדיח כלים חדשני בטכנולוגיית AquaIntense | צילום: יח"צ Beko
מדיח כלים חדשני בטכנולוגיית AquaIntense | צילום: יח"צ Beko

נתוני חברת המחקר Israel GfK הצביעו על עלייה כוללת במכירות מוצרי החשמל בשנת 2020, שנת הקורונה. מדיח הכלים היה אחד מהמוצרים הנמכרים בקטגוריה. הסיבה לכך ככל הנראה, מעריכים גורמים בשוק, היא העיסוק בבישול ואפייה. כתוצאה מכך, נוצר צורך להקל על שטיפת הכלים בבתים שלא היו בהם מדיחים. בנוסף, בתים רבים שנעזרו במדיח כלים, העדיפו לרכוש מדיח גדול יותר שיחסוך להם זמן יקר.

BEKO, המותג הבינלאומי המתמחה במכשירי חשמל ביתיים, משיק מדיחי כלים בטכנולוגיית AquaIntense. (דגמים: DFN28430W- DFN38530X ) הטכנולוגיה החדשה מציעה ביצועי ניקוי אינטנסיביים פי חמישה, הודות לאזור ניקוי עוצמתי בתוך המדיח בסל הימני התחתון, המאופיין בלחץ מים גבוה יותר.

הטכנולוגיה החדשנית מאפשרת גם לסירים והמחבתות המלוכלכים ביותר, כמו גם לשאר הכלים, לצאת נקיים ומבריקים אחרי כל הדחה. כל זאת ללא צורך בקרצוף או רחיצה ידנית לפני הכנסתם למדיח. טכנולוגיית המדיחים החדשה של BEKO אידיאלית לצרכנים קצרים בזמן, משום שהיא מבטלת את הצורך בשטיפת כלים ידנית לפני ההדחה. המדיח החדש יאפשר לכם להקדיש פחות זמן לקרצוף סיזיפי ומעייף של שאריות אוכל, וישאיר לכם יותר זמן לעשות את הדברים שאתם אוהבים.

מהי טכנולוגיית AquaIntense?

טכנולוגיית AquaIntense יוצרת אזור ניקוי אינטנסיבי במיוחד בסל התחתון של מדיח הכלים, כדי שתוכלו להקדיש פחות זמן בקרצוף צלחות, כוסות או סירים. ראש הספריי נע 360 מעלות מלאות ליצירת תנועת קרצוף מעגלית, ואילו זרוע הריסוס הנוספת מסתובבת ב -180 מעלות ליצירת תנועת קרצוף חוזרת מצד לצד. הזרוע מגיעה לאזורים שמדיחים רגילים אינם מגיעים אליהם. שימוש במים בלחץ גבוה יותר, גורם לזרוע הריסוס הנוספת ליצור אזור ניקוי אינטנסיבי במיוחד, שיספק ביצועי ניקוי משופרים עד פי חמש. אין צורך לעשות שטיפה מוקדמת של הכלים לפני הכנסתם למדיח, מכיוון שהטכנולוגיה החדשנית, תשאיר אותם ללא רבב.

במה שונה מדיח כלים עם AquaIntense ממדיח ללא טכנולוגיה זו?

במדיח כלים המיוצר ללא טכנולוגיית AquaIntense, קיימת רק זרוע ריסוס המסתובבת 360 °. בטכנולוגיית AquaIntense ישנה לעומת זאת זרוע ריסוס נוספת בתחתית המדיח. ללא זרוע הריסוס הנוספת הזו, הסירים והמחבתות לא ייהנו מתנועת הקרצוף הנוספת. הטכנולוגיה מספקת ביצועים משופרים עד פי חמש, מה שאומר שאפילו המזון העקשן והשרוף ביותר ינוקה בקלות. בנוסף, לחץ המים במדיח כלים ללא טכנולוגיית AquaIntense אינו גבוה במיוחד, מה שאומר שאזור הניקוי לא יהיה אינטנסיבי וכזה שיכול לנקות את הכלים, הסירים והמחבתות שלכם בצורה עמוקה ואינטנסיבית יותר.

בולנט סן ,מנהל פעילות BEKO ישראל: "BEKO גאה להמשיך ולהציע לצרכניה בעולם ובישראל בפרט, מוצרים חדשניים המשלבים טכנולוגיה פורצת דרך, החוסכים בזמן ובאנרגיה ומספקים מענה לצורך האמיתי של הצרכנים".

אבינועם כהן, סמנכ"ל השיווק של ברימאג: "אנחנו שמחים להביא לצרכן הישראלי את מוצרי BEKO כבר למעלה מעשרים שנה ולהציע מוצרים חדשניים מדי שנה וגם בשנת 2021 במחירים אטרקטיביים".

***את מגוון מדיחי הכלים של Beko ניתן להשיג אצל המשווקות המורשות ואתרי הסחר המורשים

אודות BEKO

BEKO הוא אחד המותגים המובילים בעולם והצומח ביותר באירופה בשוק מוצרי החשמל הלבנים לבית. ל-BEKO פעילות בלמעלה מ-140 מדינות ברחבי העולם, בהן ישראל, באמצעות היבואנית ברימאג, המשמשת כיבואן הרשמי של המותג בישראל ב-20 השנים האחרונות. BEKO מתמחה בייצור מוצרי חשמל ביתיים בטכנולוגיה מתקדמת ומחירים תחרותיים תוך שאיפה לשמירה מרבית על איכות הסביבה ומוצריו משמשים למעלה מ-400 מיליון צרכנים ברחבי העולם. בשנת 2017 BEKO זכתה בפרס "שותף השנה" של ENERGY STAR מטעם ארגוני איכות סביבה, על תרומתה יוצאת הדופן לשמירה על הסביבה באמצעות יעילות אנרגטית. באותה שנה, החברה גם זכתה בפרס TWICE VIP בקטגוריית יעילות של מדיחי כלים.

השארת תגובה