תעודת הוקרה לשומר שהציל את טבעת הנישואין

חברת צוות 3 וקניון עזריאלי אילון העניקו שי ותעודת הוקרה לשומר שלום מקצפלישווילי על תרומתו לאיתור טבעת נישואין של אחת מלקוחות הקניון •  הטבעת שלה החליקה אל ניקוז הכיור בשירותים, אך איש האחזקה בקניון פירק אותו ואיתר את האבדה • "העובדים המסורים בעלי לב חם ואכפתי התמסרו בכל מאודם כדי לעזור לי למצוא את אבדתי", כתבה האישה בפוסט נרגש

הוקרה לשומר שלום בעזריאלי אילון |  צילום: צוות 3
הוקרה לשומר שלום בעזריאלי אילון |  צילום: צוות 3

במהלך חג חנוכה, ביקרה לקוחה בקניון עזריאלי אילון ברמת גן וערכה קניות להנאתה. בשלב מסוים, כאשר ניגשה לשטוף את ידיה בחדר השירותים, היא הניחה טבעת הנישואין שלה על הכיור, אלא שלפתע החליקה לה הטבעת היישר אל חור הניקוז בכיור.

"לא ניתן לתאר את צערי בהביני כי אין סיכוי שאראה את הטבעת (טבעת נישואין מזהב טהור) שלי שוב", כתבה האישה בפוסט בפייסבוק. בשלב הבא, כך תיארה, ניסתה את מזלה ופנתה אל שלום, שומר בקניון, וסיפרה לו אודות המקרה וציינה: "אדון שלום שמע את הסיפור והבין ללבי. הוא לא אמר נואש ועמד על כך שהוא בעצמו ייקח אחריות על מנת שהטבעת תחזור אלי".

השומר שלום עודד את האישה והבטיח לה כי ידאג אישית להשיב לה את האבדה. שלום הנחוש פנה אל אחראי התחזוקה בקניון, שיתף אותו אודות הפנייה של האישה וזה טיפל בחפץ לב בבקשה ולאחר שפירק את הכיור, אותרה הטבעת האובדת. למחרת בבוקר טלפן איש האחזקה אל האישה ובישר לה, למרבה השמחה, כי נמצאה האבדה.

"אין קץ לאושרי בנס חנוכה הפרטי שלי ובחזרת הטבעת אליי…העובדים המסורים בעלי לב חם ואכפתי שהתמסרו בכל מאודם כדי לעזור לי ולמצוא את אבדתי", כתבה האישה בפוסט הנרגש.

השבוע העניקה חברת צוות 3 וקניון עזריאלי אילון שי ותעודת הוקרה למאבטח על תרומתו החשובה להצלת הטבעת.

דור בוסקילה מנהל צוות 3 בסניף ת"א, אמר השבוע: "השומרים והמאבטחים המסורים של צוות 3 עושים את מלאכתם נאמנה ומגלים, מעבר למסירות והמקצועית, גם ערכים ויושרה, עליהם מושתת ההון האנושי בחברה. ישר כוח לשומר שלום ולאיש האחזקה בקניון עזריאלי אילון".

 

השארת תגובה