כותל המזרח בישיבה החסידית

ביקורים נדירים של רבי ראובן אלבז, האדמו"ר רבי יקותיאל אבוחצירא והמגיד מישרים הרב מנשה רייזמן בישיבה החסידית • הרבנים שליט"א מסרו שיעורים בענייני היום ושוחחו עם הבחורים

1 (5)
1 (5)

חנוכה בישיבת ‘אורייתא’: כמידי שנה, גם השנה נמסרו בהיכל הישיבה בימי החנוכה שיעורים מיוחדים בהלכה ובאגדה.

ביום הראשון של חנוכה התארח בישיבה המקובל האדמו"ר רבי יקותיאל אבוחצירא. את פניו קיבל ראש הישיבה הרב דוד שפר ששוחח עמו בענייני השעה. לאחר מכן השתתף האדמו"ר בטיש חנוכה מיוחד, במהלכו מסר האדמו"ר שיחה בהיכל הישיבה ובסיומה שוחח עם בחורי הישיבה בהלכה ובאגדה.

האדמו"ר התפעל עמוקות מהאווירה המיוחדת בישיבה ומאישיותם המרוממת של הבחורים. לפני סיום הביקור הוא חילק מעות חנוכה לבחורים ובירך כל אחד מהם באפן אישי.

ביום שני ביקר בישיבה חבר מועצת חכמי התורה וראש ישיבת אור החיים, רבי ראובן אלבז. הגר"א מסר שיעור בהלכה ובאגדה, ובסיומו שוחח עם הבחורים וצוות הישיבה.

הביקור הסתיים מתוך תחושת התעלות ורוממות כשהגר"א מציין באוזני ראש הישיבה הגאון הרב דוד שפר שליט"א את התרשמותו העמוקה מהאווירה המיוחדת בישיבה ואישיותם המרוממת של הבחורים ששוקדים על התורה ועל העבודה בין כתליה.

בהמשך השבוע התארחו בישיבה רבנים ומרצים נוספים, ביניהם המגיד-מישירים הרב מנשה רייזמן, שסחף את בחורי הישיבה בשיעור מרתק לעומק עניינו של החג ומשמעויותיו ע"פ הפשט והדרש.

השארת תגובה