משה ליאון הדליק אור של מיוחדות

ראש עיריית ירושלים משה ליאון הדליק את הנרות עם ילדי מרכז 'עדי' בירושלים: "הילדים המיוחדים הם האור של ירושלים".

משה ליאון
משה ליאון

ראש עיריית ירושלים מר משה ליאון, בחר להדליק נרות עם הילדים המיוחדים במרכז 'עדי' ירושלים (עלה ירושלים לשעבר). במהלך ביקור שקיים במרכז הדליק ראש העיר נרות חנוכה עם הילדים יחד עם אחד מהחניכים שהדליק חנוכייה מיוחדת שהותאמה לצרכיו. וטל אחד מחניכי עדי הדליק חנוכייה מתגים מותאמת. ראש העיר בירך בהתרגשות את הילדים והצוות וציין את העובדה שהם מהווים אור גדול לחברה כולה.

במהלך הביקור ראש העיר קיבל סקירה על הפרויקטים הבולטים במרכז, והתוודע לשיטות הלימוד הייחודיות במקום בעזרת תקשורת נגישה ואביזרים מותאמים. מר ליאון פגש במרכז גם את הצוות והמתנדבים שעושים ימים כלילות לטיפול מיטבי עבור החניכים ושמע על החיבור המיוחד שנוצר ביניהם ועל התרומה ההדדית.

במהלך הביקור העניק ראש העיר את אות הוקרה למאבטח מצטיין של עיריית ירושלים שניתן למר ראובן ויזמן, השומר המיתולוגי של עדי ירושלים.

ראש עיריית ירושלים, משה ליאון: "אני מודה לכם על הזכות להיות כאן הערב, נר שישי של חנוכה, ולהדליק יחד אתכם חנוכייה ולשמח את הילדים הנפלאים. אני רוצה להודות לצוות היקר על עבודות הקודש שנעשית כאן לילות כימים. חג חנוכה שמח לכולם".

מנכ"ל מרכז עדי ירושלים, שלומית גריינבסקי: "שמחנו מאוד לארח את ראש עיריית ירושלים, מר משה ליאון במרכז עדי ירושלים להדלקת נר חנוכה משותפת עם חניכי וצוות המקום. מרכז עדי ירושלים הינו מרכז ותיק ומוכר בעיר הבירה – נותן מענה שיקומי, חינוכי וטיפולי לעשרות ילדים ובוגרים עם מוגבלות ומצבים רפואיים נלווים. בתקופת הקורונה ההתמודדות כפולה. מעורבותו של מר משה ליאון לאורך כל הדרך מחזקת את ידינו ומעניקה כוחות לצוות, לחניכי המקום ולבני משפחותיהם".

השארת תגובה