דווקא הילידם משמחים את מחלקת הקורונה

ילדי 'עדי' הכינו יצירות חנוכה מושקעות כדי לשמח את המאושפזים והצוות הרפואי במחלקת הקורונה ב'הדסה' – הגב' גרייבסקי: "היצירות שהוכנו על ידי חניכי עדי הוענקו כהוקרה לצוותים הרפואיים של 'הדסה' שעושים עבודת קודש ונלחמים בחזית"

הציורים במחלקת קורונה
הציורים במחלקת קורונה

ילדי מרכז 'עדי' בירושלים (עלה ירושלים לשעבר), עמלו על הכנת יצירות אומנות של חג החנוכה. במסגרת הפעילות, בחרו הילדים ליצור יצירות משמחות, ולהעבירן אל בית החולים הדסה עין כרם, כדי שישמחו את המאושפזים במחלקות הקורונה ולהוקיר את פעילותם של הצוותים הרפואיים.

בהנחיה של הצוות החינוכי, הציורים נשלחו למחלקת הקורונה של 'הדסה' והוצבו במחלקות. הרופאים אנשי הצוות והמאושפזים שנחשפו ליצירות של הילדים המיוחדים, הביעו שמחה מהרגש הטמון בציורים וביצירות, רגש של אופטימיות ורצון להביע את התודה שחשים הילדים כלפי הצוותות הרפואיים בימים אלו של הקורונה.

מנהלת מחלקת שירות וחווית מטופל במרכז הרפואי 'הדסה' הגב' אורית מרידן: " מדובר ביוזמה החברתית שממלאת בשמחה את מחלקת הקורונה ומוקירה את העשייה האדירה של הצוותים הרפואיים, העומדים בחזית המאבק בקורונה: 'היה זה מראה מרגש, לצפות בתמונות שהגיעו מתוך מחלקת הקורונה, של הצוותים הרפואיים עומדים ומתפלאים, מהיצירה הרגישה והמיוחדת שיצרו הילדים עם הצרכים המיוחדים. אין ספק שזו הדרך של הילדים ממש "להתנדב" במחלקה, בלי להיות נוכחים בה פיזית. אנחנו רואים לא אחת, שפנים רבות יש להתנדבות ולדרך לתרום ולסייע במאבק העיקש בקורונה'.

הגב' שלומית גרייבסקי: היצירות שהוכנו על ידי חניכי עדי הוענקו כהוקרה לצוותים הרפואיים של 'הדסה' שעושים עבודת קודש ונלחמים בחזית. לכל אחד יש את דרכו המיוחדת לתרום ללוחמה בקורונה".

השארת תגובה