חדש בשיבא: חדר לידה חוויתי ראשון בישראל

בית החולים לנשים ויולדות בשיבא השיק את חדר הלידה החווייתי הראשון בישראל ששם את היולדת במרכז עם תנאים לחוויית לידה אישית ועם אפשרויות דיגיטליות חדשניות ומגוונות

שיהיה "בשעה טובה" | חדר לידה חוויתי בשיבא תל השומר
שיהיה "בשעה טובה" | חדר לידה חוויתי בשיבא תל השומר

החדר החדש בבית החולים לנשים ויולדות בשיבא תוכנן על בסיס מחקרים עדכניים המראים כי לסביבה ויזואלית ואודיטורית תומכת יש השפעה חיובית על הסחת הדעת והפחתת כאב ומתח.

כל יולדת שמגיעה לחדר הלידה החווייתי תוכל לבחור באפשרויות האווירה המשלבות תאורה, וידאו ומוזיקה הלקוחים מעולמות המדיטציה ואשר תורמים להפגת מתחים.

אורלי בן גדליה, מיילדת בכירה בשיבא וסגנית אח אחראי של חדרי לידה: "אני שמחה לבשר לציבור היולדות על האפשרות המיוחדת והחדשה של חדר הלידה החווייתי שלנו כאן בשיבא. מדובר בחוויה מדהימה אשר מאפשרת ליולדת לבחור את האווירה שמרגיעה אותה ומתאימה לה ביותר באותו הזמן עם וידאו, סאונד ותאורה בסגנונות שונים, ואף תכניות ספציפיות למצב שינה ומנוחה עם מסך סגור ותאורה מותאמת. המערכת מאפשרת גם התחברות לטלפון אישי וכך ניתן להקשיב למוזיקה מרגיעה או למילים של תפילה.
הדברים הללו הוכחו כמסייעים לתהליך טבעי יותר, רגוע יותר וכואב פחות ובע"ה בהמשך ייפתחו כאן בשיבא חדרים נוספים כאלו".

בית החולים לנשים ויולדות בשיבא מזמין אתכם ליהנות מצוות רפואי מוביל, שירותי רפואה משלימה-ללא תשלום במיון יולדות ובחדרי הלידה, מחלקת יולדות חדשה ומפוארת, ארוחות טעימות וטריות בכשרות בד"צ עדה חרדית, מתאמת קהילה זמינה, מענה הלכתי שוטף, תנאים מותאמים לשבת ועוד.

https://maternity.sheba.co.il/

השארת תגובה