הורחבו שעות הפעילות ב'מכבי שירותי בריאות' אלעד

במטרה לשפר את השירות לחברי מכבי ולהתאימם לצרכיה המיוחדים של האוכלוסייה החליטו במכבי להרחיב את השירותים הניתנים לתושבי העיר אלעד

ברוך שטרן וישראל פרוש
ברוך שטרן וישראל פרוש

בשורה טובה מבית מכבי שירותי בריאות באלעד, לחברי מכבי בעיר אלעד. הנהלת המרחב בשיתוף הנהלת המחוז והעומדת בראשה הגב' דבורה חסיד החליטו על הרחבת השירותים במרכזיים הרפואיים בעיר, במטרה לשפר את השירות לחברי מכבי ולהתאימם לצרכיה המיוחדים של האוכלוסייה.

ההחלטה על הרחבת השירותים נובעת ממדיניות המחוז בראשות הגב' דבורה חסיד, הפועלת רבות לקידום וייעול איכות השירות לכלל חברי מכבי עם הנגשה מותאמת תרבות.

השירותים שהורחבו :

  • שירותי המעבדה יופעלו כל יום עד השעה 11:00 בבוקר בשני המרכזיים הרפואיים אלעד ניסים גאון ואלעד מזרח
  • מרפאת האחיות בסניף נחלת יצחק פתוחה רצוף כל יום מהשעה 8:00 -18:30
  • משרד סניף נחלת יצחק פתוח רצוף מהשעה 8:00-19:00

מנהלת המרחב גב' חגית רונן מוסיפה ומעדכנת כי במרכזיים הרפואיים עודכנו עמדות ניהול תור מתקדמות, המסייעות לניהול התור ומקצרות את ההמתנה לקבלת השירות הרפואי. למרות פרק הזמן הקצר בו פועלות העמדות, שביעות רצון החברים עלתה באופן משמעותי, שגם מביעים שביעות רצון רבה מהרחבת והנגשת שעות הפעילות.

לצד הרחבת שעות הפעילות והפעלת מערכת ניהול תור, הורחב השירות הרפואי וזאת תודות למנהלת הרפואית ד"ר ורד אייזנברג. אנו יכולים לבשר על הצטרפותה של רופאת ילדים נוספת וכן על תוספת רופאים מקצועיים בתחומי נוירולוגיה, פריון, אורתופדיה ילדים, פודיאטור.

מנהל מרכז רפואי נחלת יצחק הרב ברוך שטרן מציין כי הנהלת המרחב מטה אוזן קשבת ושמחה לקבל כל פניה הערה והארה. מערך קשרי הקהילה של מכבי באלעד קיבל חיזוק משמעותי עם הצטרפותו של הרב חנוך פלדמן כמתאם קשרי קהילה והוא עומד לרשות הפונים.

השארת תגובה