אחרי 3 שנות עבודה: 14 רצועות ב'אמת'

NYBC 4 DVD Cover 2B
NYBC 4 DVD Cover 2B

מקהלת הילדים פרחי ניו יורק חוזרים, יחד עם המפיק איצי באלד, להבעיר אתכם עם מוזיקה חדשה ומעוררת השראה לכבוד חג החנוכה תשפ"א.

פרחי ניו יורק: אמת (NYBC 4), הוא השיא שמגיע אחרי למעלה משלוש שנות עבודה, שהחלו מיד לאחר שחרורו של האלבום הקודם של פרחי ניו יורק: מנגן (NYBC 3 ).

אמת, כולל כמו תמיד, שירים מהפנטים, מילים מקוריות, הרמוניות מופלאות ועיבודים תוססים ורעננים. לכל שיר יש מסר עוצמתי, עם טביעת החותם הייחודית של איצי באלד.

האלבום מורכב מארבעה עשר שירים משובחים ומאורחים מפתיעים, מכיוון שאיצי אוהב שיתופי פעולה. NYBC מארחים את מיטב האומנים, כדי להעביר את המסרים העדכניים והנוקבים ביותר. אחד מאותם שיתופי פעולה הוא עם המוסיקאי העולמי ניסים בלאק, בשיר שנקרא, Bring It On; שיר נוקב על בריונות.

פרחי ניו יורק משתפים פעולה גם עם ארגון 'בוני עולם', ברצועת בונוס של השיר 'וזכני', שיצא בשנה שעברה כקליפ. השיר 'וזכני' שכבר הספיק לזכות לתהודה עולמית, מבוצע על ידי מקהלת פרחי ניו יורק, בני פרידמן, ברוך לוין ומקהלת פרחי שיר ושבח.

כל השירים, העיבודים, השירה והמסרים של האלבום, נכתבו ומושרים עם כל הלב והנשמה. הם מהנים, רעננים ומשמעותיים, בו זמנית.

המפיק והמעבד דני גרוס, עבד שעות נוספות על העיבודים לאלבום. המוסיקאי אריה קונסטלר הצטרף עם קולות הרקע המדהימים שלו ברוב השירים, והחדיר חלק מהתבלין הייחודי שלו לצליל של NYBC.

חסר לך את צליל רענן במוזיקה היהודית? זקוק למשהו מרומם שיעזור לך לעבור את יומך בזמנים קשים? אל תחפש עוד. באלבום החדש של פרחי ניו יורק: אמת (NYBC IV) יש הכל. האלבום זמין להאזנה ולהורדה דיגיטלית, בכל הפלטפורמות הגדולות. אז פנקו את עצמכם במתנה נהדרת שתדליק לכם את חג חנוכה הקרוב.

השארת תגובה