משלחת סודית מבחריין הגיעה לירושלים

מלון "המלך דוד" ירושלים, מרשת מלונות דן, שסגור בגלל משבר הקורונה, נפתח במיוחד כדי לארח משלחת סודית מבחריין, בראשות ד"ר שייח חאליד בן חליפה אל חליפה, בן דודו של מלך בחריין

תמיר קוברין שייח חאליד בן חליפה אל חליפה צילום שלומי אמסלם (2)
תמיר קוברין שייח חאליד בן חליפה אל חליפה צילום שלומי אמסלם (2)

ד"ר שייח חאליד בן חליפה אל חליפה הינו יו"ר חבר הנאמנים של המרכז הגלובלי לשלום ודו קיום על שם המלך חמד בן עיסא אל חליפה.

המשלחת מהנסיכות בחריין, התארחה במלון המלך דוד ירושלים במשך 5 ימים והוקצו עבורה מספר חדרים במלון.

במהלך הביקור שלו, ד"ר שייח חאליד בן חליפה אל חליפה נפגש עם נשיא מדינת ישראל, מר ראובן ריבלין וקיים במלון מגוון פגישות עם אנשי דת מקומיים.

בנוסף, לקראת סוף הביקור ד"ר שייח חאליד בן חליפה אל חליפה העניק למנכ"ל המלון, מר תמיר קוברין את אמנת השלום מטעם מלך בחריין, חמד בן עיסא אל חליפה וכמובן חתם בספר הזיכרונות המפורסם של המלון.

מדובר במשלחת שנייה מהנסיכות בחריין שהתארחה במלון המלך דוד בחודש האחרון, כשבתחילת החודש התארח במלון שר החוץ של בחריין ד"ר עבדולטיף בן ראשיד אל זיאני, עם משלחת גדולה מהנסיכות שעבורה הוקצו עשרות חדרים. במהלך ביקורו שר החוץ של בחריין קיים פגישות רבות במלון המלך דוד ירושלים.

על אף שמלון "המלך דוד" ירושלים סגור רשמית בגלל משבר הקורונה, הוא נפתח בחודשים האחרונים לטובת אירוח משלחות מדיניות בהתאם לבקשת משרד החוץ. בין הביקורים האחרונים שהיו במלון לאחרונה: מזכיר המדינה של ארצות הברית מייק פומפאו, ראש ממשלת רומניה, שר החוץ של בולגריה ובחודש הבא ראש ממשלת סלובניה, שר החוץ של ספרד ועוד.

השארת תגובה