מהפכת טיפולי התפתחות הילד של 'לאומית'

סל הבריאות המשתלם והמותאם ביותר למשפחה החרדית: רק ב'לאומית' תוכלו לקבל עד 55 טיפולי התפתחות הילד עם זכאות עד גיל 18 • הטבות ייחודיות ומורחבות גם בתחומי קידום הבריאות, ניתוחים, ניתוחי לייזר לתיקון קוצר ראיה, וחיסונים לטסים לחו"ל

התפתחות הילד
התפתחות הילד

לצד ההתאמה המוחלטת לציבור החרדי, פריסת השירותים הנרחבת, השירות הנדיר והמקצועיות הבלתי מתפשרת, לאומית שירותי בריאות מובילה בפער ניכר מבחינת הכדאיות למשפחה החרדית, כאשר משפחה חרדית חוסכת בלאומית מאות עד אלפי שקלים בשנה. פער דרמטי במיוחד נרשם בכל מה שקשור למחירי הביטוח הרפואי המשלים, לאומית זהב, בלאומית לא שוקטים על השמרים, ופועלים כל העת על מנת לשפר עוד יותר את השירותים במסגרת הכיסוי הביטוחי. במסגרת זו הודיעה 'לאומית' על שורה של הנחות, הטבות ושירותים בלעדיים לחברי לאומית זהב, בתחומים הבאים:

ללא ספק אחת מבשורות הדגל היא בתחום התפתחות הילד: עם לאומית זהב אתם זכאים ל- 55 טיפולים בשנה (מקום 30 טיפולים, כבעבר). בנוסף מהיום זכאים לקבלת טיפולי ההתפתחות הילד בלאומית ( ילדים עד גיל 18 במקום עד גיל 15, בעבר). "תחום התפתחות הילד מאז ותמיד היה קרוב לליבנו. תמיד דאגנו שההשתתפות העצמית בטיפולי התפתחות הילד בלאומית תהיה הזולה ביותר. בלאומית אנו מאמינים שזיהוי וטיפול מוקדמים, בכל בעיה התפתחותית, הם חיוניים חיונית לצמצום פערים ומימוש מלוא הפוטנציאל הטמון בכל ילד וילדה. על מנת להקל ולסייע בקידומם של הילדים פעלנו במישורים נוספים", מציינים ב'לאומית'.

תחום קידום הבריאות: הרחבת סל השירותים ממשיכה גם לתחומים נוספים ומשמעותיים. אחד מהם הוא תחום קידום הבריאות. מעוניינים להיכנס לכושר בצורה בריאה ובטוחה? כך תוכלו לקבל במסגרת לאומית סדרה של אימוני כושר אישיים, עם מאמן מיוחד שמגיע עד הבית! כמו כן ניתן לקבל מאמנת לטיפול בנשים. לקוחות 'לאומית זהב' זכאים לסדרה של 12 אימוני כושר אישיים בהשתתפות עצמית של 23 ₪ לאימון לבד. האימונים מתאימים ללקוחות מגיל 18 ומעלה, וניתנים ללא צורך בהתחייבות או באישורים. שימו לב: הכמות היא לכל תקופת החברות בשב"ן.

הוזלה גם בהשתתפות העצמית בניתוחים: החל מעתה, ניתן לעבור ניתוח אצל המנתחים הטובים ביותר בעלות מופחתת. מבוטחי לאומית זהב נהנים מהפחתה גורפת משמעותית של ההשתתפויות העצמיות בניתוחים, הניתנת הן על ניתוחים הנערכים בבתי חולים פרטיים והן בשר"פ. ממוצע ההפחתה הוא כ- 35%. בנוסף מציינים בלאומית על תחום חדש במסגרת הניתוחים – בחירה אישית של מנתח מומחה לניתוח קיסרי בשר"פ שערי צדק ובשר"פ הדסה. שירות זה מצטרף לחבילת הלידה של לאומית המשתלמת ביותר.

בלאומית דואגים גם לראיה שלכם. לאומית פועלת בשיתוף מיוחד עם המרכזים הרפואיים המתקדמים ביותר להסרת משקפיים בלייזר- רשת עיניים ובית החולים אסותא, ומציעה ללקוחותיה את כל סוגי ניתוחי הלייזר לתיקון קוצר ראיה, גם בטכנולוגיות המתקדמות ביותר, לפי בחירתכם, בהשתתפות עצמית משתלמת ביותר. בימים אלה הופחתה משמעותית ההשתתפות העצמית .

טסים לחו"ל? לקוחות לאומית שוב מסודרים יותר מכולם. חיסונים לנוסעים לחו"ל: בלאומית משפרים את הכיסוי לחיסונים לנוסעים לחו"ל, ללא צורך בהתחייבות או בתקופת המתנה. על מנת לקבל את החיסונים הנדרשים, יש לפנות לאחר מהמכונים שבהסדר (מכון מור או טרם) ולזמן תור. את הייעוץ מקבלים במקום, ולקוחות לאומית זהב מקלים את החיסון הנדרש ב- 20 ₪ לחיסון. תשלום ההשתתפות העצמית נעשית באופן ישיר למרפאת המטיילים. אין צורך להגיע עם התחייבות.

כפי שצוין, לאומית מעניקה את סל השירותים המקצועי והמשתלם ביותר. הביטוח המשלים "לאומית זהב" כולל בנוסף: ייעוץ רופאים מומחים, תרופות ושירותים שאינם נכללים בסל הבריאות, סל מורחב של טיפולים ושירותים ברפואת האם, טיפולי שיניים במאות מרפאות שיניים פרטיות, אופטיקה בפריסה ארצית של 70 חנויות בהסדר, רפואה משולבת בהשתתפויות עצמיות נמוכות וללא הגבלה על כמות הטיפולים: הומיאופתיה, כירופרקטיקה, רפלקסולוגיה, פלדנקרייז, דיקור סיני, טווינה, שיאצו, ועוד.

השארת תגובה